Jak wygląda plastyka wydłużanie wędzidełka

Plastyka wędzidełkaJest to zabieg w rzeczywistości bardzo prosty, polegający na wydłużeniu fałdu skóry na członku, który odpowiada za swobodne zsuwanie napletka.

Jak wygląda plastyka wędzidełka – polega ona na rozcięciu wzdłuż prącia fałdu skóry tworzącego wędzidełko, po to aby je wydłużyć. Rozcięcie to jest małym nacięciem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym, jest to zabieg praktycznie bezbolesny.

Rozcięcie jest następnie zszywane szwami samo rozpuszczalnymi lub takimi które będą same wypadać. Zabieg jest bardzo prosty i trwa zaledwie 15 minut. Nie należy się go obawiać gdyż jest to praktycznie tylko drobne nacięcie.

Po zabiegu należy zmieniać opatrunek a także ranę która już się zrośnie myć zwykłym mydłem. Czas do całkowitego zagojenia trwa od 4 do 8 tygodni. Podczas tego czasu powinno się unikać wszelkich stosunków płciowych, aby wszystko dobrze się zrosło.

Lekarz wyznaczy po zabiegu wizyty kontrolne by sprawdzić czy wszystko prawidłowo się goi. Wydłużenie wędzidełka jest zawsze zabiegiem bardzo szybkim i najmniej skomplikowanym.

W plastyce wędzidełka nie odczuwa się bólu zarówno w trakcie zabiegu jak i po samym zabiegu. Nie powinno się odczuwać bólu praktycznie wcale, gdyby jednak, to będzie on bardzo mały i z każdym dniem coraz mniejszy. Osoby mające problem z zbyt krótkim wędzidełkiem powinny bez obaw udać się do urologa i umówić się na zabieg.

Koniecznie tylko trzeba poszukać dobre lekarza – mającego dobre opinie. Lekarz dokładnie powie jak postępować po zabiegu aby wszystko szybko się zagoiło.  Zapraszamy do przeczytania kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *