Jak wyrazić uczucia i kiedy powiedzieć że się kocha

Wyrażanie uczućPowiedzenie prostego a zarazem bardzo trudnego słowa decydującego o wielu sprawach jest trudne – chodzi tutaj o proste „Kocham cię”.

Wiele osób się zastanawia kiedy jest odpowiednia pora na wyznanie miłości oraz czy powinien powiedzieć pierwszy chłopak czy dziewczyna chłopakowi.

Takie zastanawiania i dybania są stratą czasu gdyż rozwiązanie jest bardzo proste.

Kiedy powiedzieć że się kocha – zaczynamy od tego aby uświadomić sobie czy aby na pewno to co czujemy jest miłością. Słowa kocham są na tyle  silne że naprawdę zmieniają bardzo dużo w życiu osoby która je wypowiada, a także osoby która je wysłuchuje.

Zwlekanie z tymi słowami nie jest dobre, przez samo to że tracimy czas, jaki możemy spędzić z osobą kochaną już bez obaw i w pełnym zrozumieniu.

Kiedy powiedzieć o kochaniu –  oczywiście nie spieszmy z tym się od razu na początku naszej znajomości. Takie słowa wymagają pewności. Oczywiście są sytuacje że osoba która je wypowiada a nawet tak która je wysłuchuje wiedzą że to słowa okolicznościowe.

Przykładem takiej okoliczności jest para osób która poznała się na dyskotece i zaczęła się całować. Słowa typu kocham cię w takim przypadku nie są brane na poważnie przez żadną z stron, a raczej jako drobny afrodyzjak.

Gdy jesteśmy całkowicie pewnie że każda chwila i czas spędzony z tą drugą osobą jest dobrym i cennym czasem. Oraz gdy samo wiedzenie czy słuchanie tej drugiej osoby sprawia nam radość a brak tego czegoś tęsknotę może to oznaczać że kochamy. Miłości nie da się opisać ale da się ją poczuć, gdy to poczujemy nie ma sensu się zastanawiać tylko trzeba o tym powiedzieć.

Są sytuacje gdzie tylko jedna z stron czuje coś takiego a my jesteśmy świadomi takiego biegu sprawy – wtedy czy powiedzieć o miłości czy też nie zależy tylko od was. Należy pamiętać że większość przypadków to miłość dojrzewająca a nie od pierwszego wyjrzenia, więc może warto dać sobie czas. Tylko gdy mamy już pewność nie wahajmy się i wymówmy te słowa ukochanej osobie.

To jak poznać czy to miłość oraz co zrobić w takich sytuacjach warto sprawdzić dalej w Internecie. Im więcej mamy wiedzy na ten temat tym jest nam łatwiej podjąć właściwą decyzję. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *