Jak zerwać z chłopakiem (facetem)

Zerwanie z chłopakiemZerwanie czyli zakończenie danego związku z facetem na pewno będzie trudne. Ciężko jest zebrać słowa, aby dać dobrze do zrozumienia że już się nie chce być z tym kimś w związku.

Jak zerwać z chłopakiem – zacznijmy od tego że zerwanie powinno być wykonywane przy spotkaniu osobiście a nie przez maile czy telefon. Zerwanie jest to poważne posunięcie dlatego najlepiej jest powiedzieć to tej drugiej osobie wprost, choć nie jest to żadna doktryna. Zerwanie z chłopakiem jest dla niego dość dużym ciosem, mężczyźni traktują to jako pewnego rodzaju rysę na ambicji.

Warto powiedzieć dlaczego zrywać powinno się przy spotkaniu na żywo, a nie w inny sposób. Otóż gdy robi się to wprost postępuje się uczciwie. Daje się tej drugiej osobie szansę na wytłumaczenia i jako takie stwarza to nadzieje na zakończenie związku bez nabrzmiewających złych emocji faceta.

Zrywając z mężczyzną przez telefon czy w jakiejś innej wiadomości, gdzie nie spotyka się na żywo by było to nie tylko ciosem. Powstały by bardzo negatywne emocje do tej osoby, często nawet jest możliwość zmienny światopoglądu chłopaka na temat dziewczyn ogólnie.

Przy zerwaniu z facetem ważne jest to aby powiedzieć mu dlaczego się z nim zrywa a nie pozostawiać same puste brzmienie słów że to koniec. To aby powiedzieć dlaczego podjęło się taką decyzję jest więc bardzo istotne.

Kolejna sprawa to ważne przy zerwaniu z chłopakiem jest to aby spotkać się już w zupełnie neutralnym miejscu. Za neutralne miejsce można uważać centrum handlowe czy dość ruchliwy skwar uliczny lub kawiarenkę na wolnym powietrzu.

Neutralne miejsce będzie gwarancją tego że chłopakowi, po zerwaniu z nim nie odbije i nie będzie się awanturował. Jest to więc ważne zabezpieczenie dla osoby która chce zerwać z facetem.

Zerwanie najlepiej wykonać gruntownie, czyli starać się porzucić wszystko co wiązało z daną osobą. Jeśli się jest pewnym że trzeba zerwać, to nie można dać powodów aby ta druga osoba utrzymywała jakieś kontakty. Zostały tutaj wymienione najważniejsze podstawy zerwania. Zapraszamy do następnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.