Jak znaleźć Dziewczynę i Miłość

SzukanieKażda osoba chce mieć kogoś sobie bliskiego. Najprostszą jednostką społeczną jest rodzina na skład której wchodzi związek kobiety i mężczyzny. To jak znaleźć dziewczynę przysparza bardzo wiele problemów.

Aby jakoś poradzić sobie z tym i znaleźć wymarzoną dziewczynę musimy zacząć działać – bardzo rzadko zdarza się że sama jakaś fajna dziewczyna wpadnie nam w ramiona.

Jak znaleźć dziewczynę – wystarczy w większości przypadków poszukać. Zanim się napisze o tym jak ją znaleźć warto wiedzieć że kobiety to nie zabawki, nie powinno się wiązać jeśli nie jesteśmy pewni że to akurat ta, z którą chcemy spędzić każdą chwilę.

Znalezienie często nie polega na jakimś bardzo aktywnym szukaniu ale właśnie na samym naszym stylu bycia. W kontaktach z kobietami powinniśmy być pewni siebie oraz otwarci. Ważne jest to aby się przed nią nie zgrywać i nie popisywać, jeśli będziemy kulturalni oraz weseli na pewno przypadniemy im do gustu.

Gdzie szukać dziewczyny – zazwyczaj pary tworzą się w szkołach, ale to nie jest schemat. Można znaleźć swoja miłość dosłownie wszędzie. Najprościej i najwygodniej szukać w Internecie na portalach randkowych. Przecież spośród wielu osób są i te w tej samej sytuacji co ty, czyli chcące czegoś więcej i lepszego dla siebie.

Można także poznać się w kinie, parku, na plaży czy sklepie. Wszystko jest kwestią pierwszego kroku.

Krok jaki nas dzieli od znalezienia dziewiczy jest to po prostu odezwanie się i przełamanie strachu w kontakcie z nią. Chodzi tutaj o rozmowę, nie ma sensu układać i zastanawiać się co powiedzieć – trzeba po prostu podejść i zagadać.

Jeśli palniesz coś głupiego w stylu maczo czy bogaty goguś nie licz na poważne traktowanie twojej osoby. W początkowych kontaktach liczy się dystans – rozmowy bezpieczne czyli gadanie o niczym bardzo ważnym ale zarazem interesującym lub zabawnym.

Nie rób z siebie smutasa lub zadziory bo to także nie jest droga do sukcesu. Musisz być po prostu normalny – obyś to był ty a nie ta osoba skromna była przybraną pozą. Bardzo ważny jest twój uśmiech, nie chodzi o śmianie się z wszystkiego ale musisz umieć się uśmiechać. Dowiedz się za wszelką cenę co lubi ta dziewczyna i zaproś ją tam, lub zrób tak aby się spotkać po raz drugi.

Nie bądź nachalny i nie bądź zbyt tajemniczy bo to tez jest podejrzane. Bądź po prostu sobą i nie myśl o tym co mówisz – zdaj się na instynkt łowcy i gadaj. Co do zapoznania raczej nie poleca się dyskotek, dobre miejsca to takie gdzie mogą być osoby o podobnych zainteresowaniach takich jak ty, czyli tematyka odpowiadająca wam obu. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *