Jak zrobić aby odpowiedzi w wordpress nie stawały się coraz węższe

Cześć, jak można zrobić aby komentarze w odpowiedziach na wordpresie nie stały się coraz mniejszym polem. Czyli jak jest 1 komentarz a potem do niego drugi i potem do drugiego 3 – to to pole staje się coraz mniejsze. Z czasem jak ktoś wybierze 10 poziomowe zakorzenienie to pole staje się stringami już praktycznie mało czytelne.

Da się to jakoś zrobić aby pole pozostawał o stałe?

—– Witam, jasne że się to da zrobić.

Wszystkie zsuwanie pola to tak naprawdę margines lub padding czyli dopełnienie w CSS szablonu twojego motywu. A jeśli nie ma to można go dopisać.

Każdy komentarz w odpowiedzi to tak naprawdę klasa (.commentlist .children) czyli w (ol class children ) z html kodu co klasy tej pierwszej listy.

Co możesz zrobić w css masz pewnie margin-left: 1.5em; – lub jakąś tam wartość. I ją zmienić na ZERO (0) aby nie przesuwało każdej wiadomości coraz bardziej.

Jak wtedy wyróżnić podpowiedzi – jak będzie samo zero to przecież będzie jedna pod drugą chronologiczna jak się odpowiada. Będzie bez niczego już dobrze.

Można dodać jeszcze pole przykładowo background-color: #ccc; – tam sobie ustaw dowolny kolor ja dałem tutaj szary czyli ccc (lub 6 znakowy)

Jak widzisz jest to bardzo proste. Edytuj czyli style.css na swojej stronie i tam szukaj tego kodu do Children w komentarzach i tam edytuj go. A jeśli go nie masz dodaj z parametrem jaki Ciebie interesuje. Na tej stronie mam marin zero (0) – pamiętaj że wstawiasz go cyfrą a nie słownie.

– Jesteś wielki, to naprawdę działa i sprawdza się świetnie. Super, bo jak przesuwało każde pole to była jakaś masakra. A teraz wygląda to bardzo czytelnie. Ogromne podziękowania za pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *