Jak zrobić bałwana ze skarpety

Bałwan rękodziełoJak zrobić bałwanka ze skarpety. Jest na to kilka różnych sposobów. Zawsze wykorzystuje się co najmniej dwie skarpetki oraz można wykorzystać gotowe kule z styropianu do wypełnienia korpusu lub ryżu a nawet balonów wypełnionych gryką.

Tutaj przedstawiamy dwa rodzaje różnych pomysłów jak bardzo prosto i łatwo wykonać własnego skarpetowego bałwanka. Ale oczywiście nie ma co się ograniczać w kreatywności i można stosować także własne rozwiązania na tego typu ozdoby.

Bałwanek wykonany ze skarpety jest przepiękną ozdobą świąteczną i jeśli podejdzie się do jego zrobienia starannie to z powodzeniem może być także doskonałym prezentem świątecznym. Wykonanie zajmuje niesamowicie mało czasu a on sam prezentuje się zawsze pięknie.

Jeśli ktoś ma chęć także może mu dodać rózgę z kawałka gałązki. Także nie zapominajmy o guzikach, świetnie one dopełnią wygląd naszego rękodzieła.

Bałwanki tego typu można robić także z dziećmi jako wspólną kreatywną zabawę, są one bezpiecznie w produkcji. Na pewno też mogą znaleźć nabywców gdy są ładnie zrobione podczas sprzedaży rękodzieła.

Wtedy już nie trzeba wykorzystywać skarpet ale ręcznie czy maszynowo zszyte na kształt kawałki materiałów. Zapraszamy do zobaczenia filmów oraz napisaniu co sami o nich sądzicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *