Jak zrobić bramkę do piłki nożnej

Robimy bramkęJak zrobić bramkę do piłki nożnej od podstaw. Jeśli chce się mieć dobrą bramkę do gry w piłkę niewielkim kosztem i lubi się trochę majsterkować to można wykonać coś takiego samemu. Na początku trzeba zorganizować siebie kilka ramówek metalowych o kształcie przekroju kwadrata lub okrągłych.

Następnie docina się elementy mające stanowić konstrukcje bramki do wymaganej długości. W tym poradniku wymiary będą długość 5 metrów oraz wysokość 2 m.

Następnie wszystko powinno się zacząć łączyć można to wykonać na zasadzie spawów lub nawiercać otwory na mocne śruby. Można także połączyć te dwa modele ze sobą aby bramkę można także było demontować na większości spojeń.

Warto także w filmie obejrzeć takie detale jak mocowanie na siatkę ze śrubek oraz zabezpieczenie konstrukcji farbą odporną na czynniki atmosferyczne oraz chroniące przed rdzą.

Zrobienie samemu bramki do piłki nożnej wychodzi faktycznie znacznie taniej niż kupno gotowej, tym bardziej że samemu można określać jej wymiary oraz ogólny wygląd szkieletu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *