Jak zrobić ciasto jak baton Twix – Przepis

Przepis twixJuż na początku trzeba wspomnieć że smak jest identyczny lub nawet lepszy niż batonów o nazwie Twix. Wykonanie jest bardzo proste i szybkie, każdy sobie poradzi ze zrobieniem takiego pysznego dania bardzo łatwo.

Do wykonania potrzebne będą herbatniki jakie należy zmiksować – około 250 gram. Kolejny składnik to roztopione masło, wystarczy 100 gram. Następnie mleczna czekolada czyli jakieś 400 gram oraz z 30 gram masła. Kolejny składnik to około 450 gram masy czekoladowej.

Dla spotęgowania smaku także można pokruszyć prawdziwe twixy – z 3 sztuki na górę ciasta. Dokładny sposób wykonania jest bardzo dokładnie pokazany na filmie.

Pamiętajmy tego ciasta się nie piecze tylko odczekuje aby samo się zawiązało i stwardniało. W smaku jest genialne i oczywiście bardzo słodkie więc raczej nie powinno się go zjadać za wiele i za często. Domowe wykonanie dużego ciasta identycznego jak batony Twix to super pomysł jaki nie tylko jest łatwo zrobić ale i co więcej bardzo szybko.

Na pewno każdy kto go spróbuje a lubi słodycze będzie oczarowany ich smakiem. Zapraszamy do zobaczenia poradnika filmowego jak to zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *