Jak zrobić pukawkę z papieru

Pukawka z papieruJak zrobić mocną i wybuchową pukawkę z papieru. W tym temacie poznacie na to niezawodny sposób, czyli budowy własnej silnej pukawki. Jednakże warto wspomnieć, że istnieją jeszcze inne na to metody.

W tym temacie jednak przedstawimy ten który jest najpopularniejszy – czyli stosowany przez największą ilość osób. Sposób przedstawiony na papierową pukawkę jest najłatwiejszy do wykonania a dodatkowo wystrzał z tego straszaka jest najgłośniejszy.

Do wykonania własnej pukawki będzie potrzebny oczywiście papier. Dobrze gdy jest on miękki i najlepiej jak największy. W zasadzie dość słabo się sprawdzają kartki od drukarki – lepsze są po prostu zwykłe duże gazety – mogą być te reklamowe byle nie za twarde.

Im większy papier tym mocniejszy huk będzie wybuchu. Natomiast twardość papieru ma znaczenie co do tego, jak dużej siły trzeba włożyć na interakcję. Im miększy tym mniej trzeba rozpędzić rękę do wystrzału – ale znowu szybciej się niszczy pukawka.

Szczególnie warte zainteresowania są sposoby, które dają wielorazowa zabawę. Kartkę jak przygotować do wykonania jest dokładnie pokazane na filmie. Jeśli nie chce ona prawidłowo działać – warto skorzystać z większego arkusza papieru.

Natomiast jeśli sposób wydaje się za bardzo trudny to warto obejrzeć film w zwolnionym tempie odtwarzania – wszystkie działają prawidłowo i tak samo jeśli zrobi się je w prawidłowy sposób.

Pukawki to świetne i niesamowicie tanie narzędzie do zabawy. Sprawią na pewno wiele radości dla dzieci jak i wielu dorosłym pomoże to w dokonaniu psikusów. Pamiętajcie, aby nie straszyć nimi osób starszych i ze słabym sercem oraz zwierząt.

Pamiętajcie, że nigdy nie wolno nimi strzelać tuż przy uszach – gdyż można kogoś ogłuszyć a co gorsze. jeśli wybuch będzie naprawdę mocny nawet uszkodzić słuch (choć to bardzo mało prawdopodobne).

Rodzicu jeśli lubisz spokój i ciszę to lepiej nie dawaj ich własnym dzieciom i nie ucz je ich wykonania. Twój spokój się skończy na jakiś czas, aż do znudzenia dzieci tą zabawką.

Także nie powinno ich się używać w przypadku – jeśli są jakieś bardzo małe dzieci w tym samym pomieszczeniu. Słuch dzieci się kształtuje a taka pukawka może go łato uszkodzić. Zapraszamy do zobaczeni jak je zrobić i spróbowania wykonania własnej oraz kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *