Jak zrobić samemu naszyjnik

DIY naszyjnikNaszyjniki to piękne ozdoby każdej kobiety, jakie mogą mieć setki różnych wyglądów oraz rozwiązań wizualno technicznych. Aby zrobić samemu piękny naszyjnik należy przygotować do tego kilka niezbędnych materiałów.

Już na wstępie warto zaznaczyć, że co do tego jest bardzo szeroka gama dodatków do wyboru. Mogą być to linki, rzemienie, koraliki czy plecionki oraz setki innych elementów z jakich można samodzielnie wyczarować piękną ozdobę.

Przed wykonaniem własnego naszyjnika warto przemyśleć jaki będzie nam najbardziej odpowiadał oraz jakie materiały chcemy wykorzystać do jego zrobienia. W ostatnim czasie szczególną uwagę budzą wyroby biżuteryjne z zastosowaniem rzemyków naturalnych wraz z większymi elementami w postaci zawieszki.

Także coraz większą sławę zdobywają bardziej zdecydowane naszyjniki, jakie są bardzo dobrze widoczne nawet z daleka – szczególnie chodzi o duże zawieszki o tak zwanym zdecydowanym charakterze.

Jeśli chce się samemu wykonać naszyjnik można także skorzystać z gotowych zestawów, jakie służą do robienia biżuterii. Z reguły będą w nich już linki, plecionki oraz rzemienie a także koraliki – nie jest to jednak zestaw z jakiego można zrobić bardzo szeroką gamę różnych wizualnie naszyjników gdyż ich zasobność jest dość mocno ograniczona bardziej do wykonywania kolczyków.


https://www.youtube.com/watch?v=AAcp9BRi2Lg

Warto także zwrócić uwagę na sklepy jakie sprzedają komponenty do wyroby samodzielnie biżuterii – wtedy wychodzi ona często znacznie taniej niż nabycie gotowej (no chyba że niskiej jakości sprowadzanej z chin) a dodatkowo daje dużo satysfakcji z tego faktu, że robimy coś sami dla siebie i pod własnym gustem.

W sklepach tych jest bardzo szeroka gama wszelkiego rodzaju komponentów – jednakże naszym zdaniem warto postarać się wyszukać taki punkt, gdzie można obejrzeć ten towar na żywo a nie tylko kupowany przez internet – aby nie odbiegał wizualnie od zdjęcia.

Postaraliśmy się przedstawić w tym temacie kilka materiałów filmowych, jakie naszym zdaniem wydają się najciekawsze o robieniu własnej biżuterii w postaci naszyjników. Mamy nadzieję, że zainspirują one pomysłami oraz się spodobają.

Warto pamiętać, że nie trzeba się sugerować gotowymi rozwiązaniami jakie pokazują dane osoby, można swobodnie zaszaleć i nawet miksować pomysły. Zrobienie pięknego naszyjnika nie jest wcale takie trudne jak może wydawać się na początku. Zapraszamy do kolejnych tematów w serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.