Jak zrobić torebkę z koszulki

Torba T-shirtT-shirty to nie tylko popularne typu koszulek ale i dość wdzięczny materiał na zrobienie z już niepotrzebnego ubrania bardzo praktycznej i ciekawej w wyglądzie torby. Torby z tego z T-shirtów są bardzo praktyczne i mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach, na przykład na zakupy czy do szkoły.

W tym temacie dowiecie się jak zrobić torebkę z zwykłej koszulki, czyli przykładowo Tshirt-u. Torebka z koszulki idealnie nadaje się na wcześniej wspomniane zakupy – jest bardzo wytrzymała nawet na bardzo duże obciążenia – nie to co te wykonane nawet z grubego plastiku. Można także stosować ją do celów sportowych czy w wycieczkach turystycznych. W zasadzie możemy wpasować ją wszędzie w zależności w jakich barwach ją wykonamy.

Jej wykonanie jest proste a sam wygląd bardzo ciekawy, o ile wykorzysta się do niego jakiś ładny materiał (koszulkę) z wzorem, także typ samego włókna ma spore znaczenie w wyglądzie. Wielkość takiej torby jest zależna od wielkości wykorzystanej koszulki. A wiec im większą potrzebujemy torbę to należy użyć tym większego T-shirtu.

Warto dodać że należy wybierać te mocniejsze materiały i mało się mechacące. Często sztuczne materiały są znacznie mocniejsze i dodatkowo mniej podatne na odbarwienia. Podobne torebki można także robić na podstawie bluzy z krótkim lub obciętym rękawem – a wszystko po to aby tego typu torba była bardzo silna.

Wykonać samodzielnie torebkę z T-shitru można na kilka sposobów. Zarówno metodą bez szycia w ciągu około 2 minut jak i ładniejszą wersję z dodanymi dodatkami oraz obszyciami ucięć. Zdecydowanie warto wykorzystać ten pomysł gdyż torba nie jest jednorazowa i może ona służyć przez bardzo długi czas bez najmniejszych problemów.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze szybciej ładną torebkę to można wykorzystać także podkoszulkę bez rękawków. To znacznie ułatwi pracę – tylko trzeba zwracać na uwagę aby nie miała miejsca na szyje ze szpicem jak i aby one samo było dość szerokie. Miejsca na ręce już są wtedy ładnie obszytymi uszami torebki – wystarczy tylko zająć się jej dołem.

W ostatnim czasie ten typ dodatków cieszy się ogromnym zainteresowaniem i sami także polecamy wszystkim wykonanie czegoś takiego dla siebie. Zapraszamy do kolejnych tematów w serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *