Jak zrobić zabudowę rur płytami GK kartonowo – gipsowe

Brak fotkiJeśli chce się zabudować brzydkie rury to dobrze zastosować do tego celu płyty kartonowo – gipsowe. Płyty tego typu charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć oraz lekkością a co więcej łatwym kształtowaniem ich profilu.

Do wykonania zabudowy wszelkiego typu rur będą potrzebne podstawowe narzędzia takie jak wiertarka, kołki oraz kątowniki lub profile a także wspomniane płyty typu karton – gips.

Całość jest przedstawiona dokładnie od podstaw jak wykonać w materiale filmowym. W wykończeniu całej konstrukcji zabudowy na pewno przyda się dodatkowo siatka chroniąca przed pęknięciami oraz poziomica do sprawdzania czy wszystko zostało równo przymocowane.

Zapraszamy do zobaczenia materiału. Na pewno pomoże on wykonać tego typu zadania w bardzo profesjonalny i wysoce estetyczny oraz trwały sposób.

Jeden komentarz

  1. Terlicki pisze:

    Niby z płyty gipsowo kartonowej jest najprostsza zabudowa no najłatwiej jest to kształtować. Trwałość także jest niezła jeśli nie ma jakiejś pracy na ścianie czy obciążeń. Z drewna nie polecam bo to ciężkie i źle reagują na wodę. Zawsze z brzydkiej rury jaka leci po ścianie można zrobić półeczkę jak się obuduje rurę i to jest pozytyw sam w sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *