Jaką bieliznę wybrać – Stringi czy Figi

Figi i stringiBielizna jaką nosi kobieta na sobie jest bardzo istotna. Kobiety ubiera ją po to aby się w niej dobrze czuć jak i dobrze wyglądać, często dla swojego faceta. Jeżeli zakładają je dla celów pokazowych jest to zazwyczaj bielizna seksowna i wyzywająca.

Bielizna wygodna ale dla bardzo dużej mierzy facetów równie seksowna to po prostu figi. Rodzaj bielizny jaki nosi kobieta nie odnosi się nigdy do tego jaką jest osobą, często faceci myślą że kobieta posiadająca stringi jest bardziej rozrywkowa a figi spokojna. Prawda jest taka że nie ma to absolutnie żadnego znaczenia, często rodzaje bielizny są ubierane do określonej okazji lub ciuchów.

Wiele kobiet zakłada stringi przecież nie po to aby faceci je oglądali na ulicy, ale dlatego że nie widać w nich odbicia zwykłych majtek na zgrubieniach obszywek przez jej spodnie. Zasada istnieje jeszcze jedna a mianowicie kobiety ubierają zazwyczaj stringi do spodni białych lub z cienkiego materiału lecz nieprzezroczystego. Wiele kobiet w przypadku plaż nosi stringi w celach lepszego opalenia ciała gdy nie chce się iść na plaże naturystów.

Nie ma co się oszukiwać także bardzo wiele kobiet nosi bieliznę typu wyzywającego po to aby rozgrzać facetów i aby oni wodzili za nimi wzrokiem. Kobieta uda że jest to jej obojętne ale chyba każda chce się podobać facetom i być adorowana. Ta część artykułu była dla faceta a teraz cześć dla kobiety.

Dla facetów jaką kobieta nosi bieliznę jest bardzo ważne. Nie chodzi tutaj tylko o to że w stringach widać więcej, znacznie więcej. Tutaj jak wspomniałem w innym artykule facet działa wyobraźnią.

Dla krótkiej chwili podobania się gdy facet z kobietą się nie znają relacja bielizny wygląda tak: Stringi – facet będzie szukał ich widoku wzrokiem ale będzie myślał zazwyczaj tylko o jednym czyli kosmatych myślach lub po prostu skwituje kobietę że ubiera się jak łatwa bo specjalnie jest to wszystko na widoku.

Gdy zna się kobietę osobiście to już postrzega się to inaczej bardziej o tym kim ona jest a nie po wyglądzie.

W przypadku fig każdy facet także będzie wodził wzrokiem ale już nie ma szans aby pomyślał źle o dziewczynie, czasami takie majtki mogą być widoczne przez materiał spodni ale i to nie wzbudzi w facetach złej opinii. W końcu kobieta zasłania swoje intymne miejsca.

Jeśli nosi się stringi to jednak powinno się je ukrywać tak aby nie było to widoczne gdyż może wzbudzić to złe relacje obcych ludzi – gdy nosi się figi nie ma to znaczenia gdyż one nie budzą złych oporni i często mocniej działają na wyobraźnię facetów pozytywnie. Pamiętajmy jednak należy nosi to w czym się lepiej czuje ale także z samokrytyką i estetyką. Zapraszamy niżej do komentowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.