Jaką długość ma kabel od nawigacji i kamery samochodowej

Jaką długość mają kable z zestawów nawigacji i kamer samochodowych, szukam takich informacji i nigdzie nie można nic zapleść na ten temat.

Chciałbym w samochodzie zamontować takie urządzenie ale nie wiem czy uda mi się ukryć kabel aby nie był na wierzchu i tak mocno rzucający się w oczy.

Czy jest to jakiś standard długości czy jakieś określone parametry kabli zasilających tych urządzeń?

Witaj, każdy producent a nawet dany model u jednego producenta może mieć zupełnie inna długość kabla. Z reguły są to przewody o długości około 2 metrów ale i zdarzają się mające 3,5 a nawet 3 metry. Tutaj nie ma co do tego jakiś określonych standardów.

Problematyczne jest faktycznie to, że nie podają tych informacji na opakowaniu urządzenia. W razie potrzeby można jednak do kupić przejściówkę typu mini USB port – mini USB wtyk – i wtedy będzie to działało bez problemów.

Takie rozwiązanie nawet będzie lepsze bo przecież bez sensu aby zawsze wisiał kabel do fajki auta, a tak by była tylko końcówka czekająca na wtyk.

– Dzięki, nie pomyślałem o tym aby zrobić to na przejściówkę. To bardzo dobry pomysł, zobaczę czy znajdę coś takiego do kupienia. Super dziękuję za pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *