Jaka sylwetka ciała podoba się dziewczynom i kobietom

Budowa ciałaKobiety są bardzo różne i podobają im się różne budowy ciała facetów. Da się jednak wyciągnąć z wszystkich gustów kobiet wspólne mianowniki. W tym artykule o tym jaką budowę ciała powinien mieć facet, aby się podobać kobietą.

Jakie męskie ciało lubią kobiety – zacznijmy od tego że w kwestii podobania wszystko odbywa się prawie schematycznie. Tak samo jak większości mężczyzn podoba się jakiś wspólny wygląd dziewczyn, tak samo kobiety mają swoje typy które dla wszystkich są jednakowe. Jednakże kobiety mają bardziej tolerancyjny zakres podobania niż faceci.

Dla kobiety sam wygląd faceta, czyli jego budowa ciała nie jest pierwszorzędna. Mimo to dla kobiety liczy się to aby facet był zadbany. Biorąc pod uwagę całą postać faceta jaka może podobać się dziewczyną wychodzi na to że: Kobiety lubią facetów z płaskim brzuchem, ale także nie przeszkadza im lekko wypięty z odrobiną tłuszczu.

Nie musi być to brzuch umięśniony. Klatka piersiowa powinna być albo budowy zwykłej albo lekko zarysowana dzięki ćwiczeniom. Ważne tutaj jest to aby nie było tam większych piersi tłuszczowych u faceta niż ma sama kobieta.

Kolejna sprawa to ogólne umięśnienie, dla kobiety nie liczy się atletyczna budowa ciała. Kobieta na to nie zwraca prawie wcale swojej uwagi. Na umięśnienie bardziej zwracają uwagę inni faceci a nie kobiety. Ważne jest to aby barki faceta nie przypominały szkieletora – czyli aby nie był tak zwaną sardynką. Facet swoim wyglądem powinien być męski i bardziej kanciasty niż kobieta – co nie oznacza że przypakowany.

Mięśnie rąk i nóg także mogą być małe, małe ale znaczy to też, że jakiś muszą być, niż tylko skóra i kości. Kobieta przy facecie musi czuć się bezpieczna nie tylko emocjonalnie ale także i fizycznie. Facet powinien więc sprawiać wrażenie zdolnego do większych wysiłków.

Ogólna budowa ciała faceta dla kobiet jest dowolna i nawet kobiety preferują normalną budowę ciała. Ale przemijamy normalna budowa ciała nie jest to sylwetka zaniedbana czy obwisła. Chodzi tutaj o to aby była wyrobiona odrobina mieści i były one choćby leciutko zarysowane.

Inaczej facet wygląda jak by nie miał czasu na siebie, to znowu skąd by wziął czas dla kobiety. Sam wygląd dla siebie wtedy jest nieciekawy, zaniedbany. Zapraszamy do poczytania następnych tematów.

2 komentarze

  1. kormbocyt pisze:

    W tym artykule kompletnie nie ma wzmianki na temat wzrostu!

    1. Lubią wyższych od siebie ale jak jest bogaty to może być też niski i gruby oraz nawet łysy. Zasobność portfela oraz pozycja społeczna kompensuje wszystkie braki. Im większe te pozostałe tym mniej ważne są z reguły pozostałe cechy. Tak z grubsza nie zawsze ale w ponad połowie przypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *