Jaki kolor bielizny lubią faceci

Kolor bielizny dla facetaKolor bielizny jest bardzo wymowny i zastosowanie odpowiednich jej barw jest więc bardzo ważne. Niektóre kolory bardzo pobudzają i wpływają na wyobraźnie. Warto wiedzieć że nie sam rodzaj bielizny może być afrodyzjakiem ale też i jej kolor.

Jaki kolor bielizny najbardziej się podoba facetom – w tym wypadku istnieją dwa uniwersalne kolory które działają na wszystkich mężczyzn. Tymi kolorami są po prostu swoje przeciwieństwa czyli zarówno czarny jak i kolor biały bielizny. Każdy z tych kolorów działa inaczej i pobudza inne pragnienia i zmysły.

Kolor czarny bielizny pobudza łaknienie zobaczenia ciała kobiety, działa silnie na zmysły i wyobraźnię. Jest to bardzo dobry kolor do tańca erotycznego czy miłosnych przytulanek w bieliźnie.

Czarny kolor mocno pobudza wyobraźnię w sensie erotycznym i jest to kolor mocno podniecający mężczyzn. Zasada powinna być jedna jeśli czarna jest bielizna to dobrze aby był w tym samym kolorze cały jej komplet. Bardzo fajnie jak zastosowana jest w tym kolorze cała erotyczna bielizna.

Kolor czarny bielizny potrafi działać jako bardzo mocny wizualny afrodyzjak.

Kolor biały bielizny to kolejny bardzo silny bodziec wizualny. Biała bielizna także działa podniecająco. Jest to kolor który mocno zachęca do pieszczot. Kobieta w nim wydaje się wręcz anielska. Kolor biały to dobry afrodyzjak.

Tak samo jak w przypadku czarnej blizny powinno się stosować kolor biały kompleksowo. Chodzi o cały strój w jednej barwie.

Połączenia białego z czarnym nie są dobrym rozwiązaniem i raczej w łózko nie powinno się ich stosować. Pamiętajmy kolor czarny i biały to silne bodźce dla każdego faceta i warto je stosować na wyjątkowe noce. Zapraszamy do następnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *