Jaki kulochwyt wybrać do wiatrówki

Dobry kulochwytKulochwyty mogą być o różnej budowie. Szczególnie warto przyjrzeć się tym płaskim skrzynkowym oraz z ściankami pochylonymi w głąb korpusu. Każdy z tych modeli ma inne zastosowanie jak i możliwości jego wykorzystania. Jaki więc kulochwyt wybrać do przygód strzeleckich dowiecie się w tym filmie.

2 komentarze

  1. Rodrigez pisze:

    Kulochwyt prosty jest dobry do głośniejszego uderzenia i łatwiej go mocować na drzewie czy w innym miejscu. Natomiast z lejem można położyć go bez żadnej podpory i już działa oraz wytłumia uderzenie śrutu. W zasadzie obydwa mają trochę inne możliwości oraz działanie. Z pozycji leżącej bym brał ten z tunelem a nie prosty. Do innej pozycji w zależności od tego gdzie się go umieści bym dopasował.

  2. Suszek pisze:

    Te proste są dobre jak są podwieszane na czymś. Natomiast większe możliwości dają z tymi pochylonymi ścianami. Bo można zawsze wszędzie je położyć ale także i podwiesić. Mają wtedy taką rurę kwadratową z tyłu, że można je nałożyć na jakiegoś nawet patyka wbitego w ziemię. To bardzo pomaga podczas umiejscawiania tarczy do strzelania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *