Jaki stosunek fizyczny jest najlepszy

Miłość najlepszaPytanie co tak naprawdę jest najlepsze w stosunku fizycznym, czyli jaki jego typ jest najlepszy jest w rzeczywistości proste. Mimo to warto rozbudować to na kilka ważnych informacji. Wiele osób twierdzi że w najlepsze jest sprawianie sobie przyjemności, nie jest jednak to do końca wyczerpująca prawda.

Jaki stosunek jest najlepszy – najlepsza jest oczywiście bliskość osoby, która nas pociąga. Stosunek fizyczny daje więc nie tylko przyjemność oraz rozkosz ale także poczucie bliskości i partnerstwa. Każdy akt miłości może być wspaniałym doznaniem emocjonalnym a nie tylko fizycznym.

W nim  samym ważne są zasady, zasadami tymi jest to, że należy dawać od siebie tyle ile się otrzymuje od partnera lub partnerki.

Najlepszymi aspektami są więc przyjemności, doznania, uczucia bliskości oraz coś co sprawia że dzięki niemu w tym czasie świat zewnętrzny przestaję istnieć. Najlepszy stosunek jest taki, który daje równą przyjemność dwojgu Kochankom, a nie tylko jednej z stron. Chodzi tutaj o to, aby zmieniać się w dostarczaniu bodźców lub dostarczać ich sobie jednocześnie w takiej samej formie.

Stosunek intymny to poczucie bliskości drugiej osoby. Jest to bardzo mocne doznanie. Stosunek ten z osobą którą się kocha jest znaczenie mocniejszym bodźcem niż z osobą tylko, która wpływa na nas wizualnie. W dobrym akcie nie wystarcza tylko wizualne pobudzenie, bardzo ważne też jest partnerstwo. Partnerstwo opiera się na staraniach aby ta druga osoba była jak najbardziej zadowolona i spełniona.

Bliskość jaką zapewnia ten akt jest bardzo dobrą cechą, często zacieśniającą stosunki między partnerami. Ważne aby nie traktować tego jak coś od niechcenia lub jeszcze gorzej automatycznego. Zawsze powinien być to spontaniczny akt a nie planowany w kalendarzu.

Bardzo ważne jest to, aby dwie osoby chciały go uprawiać a nie tylko jedna ze stron. Gdy dwie osoby mają chęć to już jest osiągnięta połowa sukcesu.

Stosunku fizycznego tak jak  każdej dziedziny życia trzeba się uczyć i zdobywać w niej doświadczenie. Ważne że doświadczenie zdobywa się z stałym partnerem, gdyż każdą osoba lubi coś innego i inne rozwiązania. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *