Jaki wybrać najlepszy smartfon do 500 zł

Top SmartfonJeśli ktoś szuka bardzo dobrego telefonu smartfona do ceny 500 zł, to jest kilka modeli tych urządzeń wartych polecenia. W większości przypadków smartfony droższe mają co prawda czasami silniejsze podzespoły lub lepszej jakości wykonanie – jednakże także w większości przypadków nie jest one wykorzystywane przez użytkowników tych modeli.

W zasadzie do ceny 500 zł można nabyć z powodzeniem bardzo dobry smartfon zarówno wyglądający elegancko jak i spełniający wszelkie oczekiwania pod względem płynności działania aplikacji. Także znajdą się takie modele jakie robią zadowalające zdjęcia wraz z kręceniem filmów. Warto mieć na uwadze to, że wraz ze wzrostem ceny nie równomiernie zwiększa się jakość urządzenia – częściej zwiększa się ona znacznie mniej niż sugerowała by na to cena.

Na początku warto przyjrzeć się Motolori Moto E 2 generacji. Posiada mocne podzespoły oraz dobre wykonanie układu fotograficznego oraz możliwości nagrywania filmów. Posiada także mocny akumulator. Osiągi tego smartfona są bardzo wysokie jak na taką cenę. Kolejny model warty uwagi to Goclever quantum 2 400 lub 500. To dość prosta bryła telefonu o średnio mocnych parametrach ale spełniająca wymagania wizualne oraz małego komputera – zmieści się znacznie poniżej kreski cenowej.

Warty uwagi jest także Microsoft Lumia 540 tym razem z Windowsem. Posiada dobry ekran oraz parametry techniczne. Bardzo dobry aparat oraz bateria. Płynny i elastyczny system operacyjny. Wadą lub zaletą jest to w zależności od upodobań że nie pracuje na androidzie.

Huawei Honor 3c Litle posiada bardzo dobre podzespoły techniczne. Także nie będzie z nim problemów podczas korzystania. Także akumulator jest świetny. Koniecznie warto się przyjrzeć Motoroli Moto G – jaka ma czysty system android jaki można aktualizować samodzielnie. Także ma bardzo dobre podzespoły techniczne względem tej ceny.

Warto na marginesie wspomnieć jaki system jest najlepszy. Microsoft na telefonie jest znacznie szybszy i podobno mniej awaryjny oraz zasobożerny. Jego natomiast wielką wada jest fakt, że będzie sporo mniejszą ilość aplikacji na te telefon względem znacznie popularniejszego Androida.

Do Androida są miliony aplikacji, ale za to działa wolniej i często telefony z tym systemem mają instalowane na siłę wiele dodatków przez producentów co dodatkowo obciąża system.

W dodanych do tematu filmach znajdziecie około 20 modeli smartfonów jakimi warto się zainteresować do 500 zł – teoretycznie są one najlepsze pod względami jaki cieszą się największym uznaniem konsumentów. Jeśli ktoś potrafi dodać jeszcze telefony warte polecenia do tej listy to warto o nich napisać w komentarzu. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *