Jaki zarost lubą kobiety u faceta

Broda facetaTemat czy facet powinien się golić dla swojej kobiety brzmi być może banalnie. Banalne jednak nie okazuje się to czy mając zarost podobamy się kobietą czy też jesteśmy dla nich odpychający a wręcz niechlujni.

Zarost u faceta bo akurat w tym artykule mówimy o zaroście twarzy, w rzeczywistości jest bardzo poważnym tematem.

Większość kobiet nie lubi zarostu u facetów z tego powodu że jest on po prostu kujący podczas przytulania czy całowania. Aby jednak nie było tak prosto często zarost na twarzach mężczyzn podoba się kobietą gdyż nadaję im on męskości.

Zarost o jakim mowa nie jest to długa broda lub wąsy jakie zapuszczali nasi dziadkowie, chodzi tutaj o brak golenia do 4 dni. Z punktu widzenia kobiet bardzo ciężko poradzić coś facetom czy mają się golić czy też hodować lekki zarost gdyż nie ma na to dobrej odpowiedzi. Każda kobieta jest inna i lubi inne elementy w mężczyznach oraz inaczej postrzega nie ogoloną do gładkiej skóry twarz.

Można jednak przyjąć następujące założenia, A – facet z nie ogoloną twarzą może się podobać dużej grupce kobiet, ale także może być nieprzyjemny w bliższych kontaktach zarośniętej skóry z skórą kobiety. Może być także wzięty za niechlujną osobę , w zależności jak długi i jak wyglądający jest to zarost.

Kolejnym aspektem jest nie tylko to co kobieta o nim myśli ale jak się z nim czujemy. Jeśli przeszkadza nam samym to po prostu należy go ściąć, nie warto trzymać coś na pokaz a przynajmniej nie w dłuższym czasie.

Bfacet z dobrze ogolonym zarostem na pewno nie będzie nigdy postrzegany jako niechlujny. Niektóre osoby mają zupełnie rożne twarze przed i po goleniu. Często jest tak że po ogoleniu okazuje się że twarz może wyglądać dziecinnie i niepoważnie, zarost dodaje wizualizacji jej charakteru i dojrzałości.

Kobiety na pewno nie będą miały nieprzyjemnych doznań z ukłuciem policzków, wargi i wszystkiego innego przez nasze twarde włoski. Co do samopoczucia rożnie to bywa, jedni faceci dobrze czują się z brodą a inie bardzo źle, tak samo tutaj należy robić tak aby czuć się samemu dobrze a nie na pokaz.

Sumując temat – około połowie kobiet się podoba zarost u faceta w wyglądzie ale nie bliskich kontaktach z tym zarostem. Drugiej połowie kobiet zarost się nie podoba i nie mają najmniejszych problemów przy kontaktach z twarzą mężczyzny – tutaj musicie wybrać sami jaką drogę wybierzecie.

Można po prostu pójść środkiem i mieć czasami zarost z przewagą gładkiej skóry. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jeden komentarz

  1. TAR-a pisze:

    No właśnie wizualnie na pewno większość lubi jak jest trochę delikatnego zarostu. Problem w tym że wizualnie to jedno a praktycznie to inna sprawa. Bo mają zarost bardzo łatwo jest je kuć brodą zarówno podczas kontaktu z ich twarzą a tym bardziej z innymi częściami ciała o wrażliwszym dotyku. Dlatego to co wizualnie nie zawsze sprawdzi się w innych sytuacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *