Jaki zarost u faceta lubią kobiety

Zarost dla kobietZarośnięci faceci dla niektórych kobiet są atrakcyjniejsi, znowu niektóre panie wolą gładką twarz i inne części ciała u mężczyzn. Jak dbać i co golić oraz depilować będzie opisane w tym artykule – to wam pomoże podobać się kobietą.

Jaki zarost u faceta lubi kobieta – to pytanie jest bardzo trudne. Jak wiadomo co osoba to gusta, więc nie da się przypisać tego do wszystkich kobiet jednakowo. Jednakże kobiety a przynajmniej ich większość mają wzory wyglądów mężczyzn. Kobiety postrzegają bardzo często zarost u mężczyzn jako męski i nadający im charakteru.

Bezwarunkowo można napisać czego facet nie powinien golić. Zaczynamy od włosów na rękach oraz nogach, goląc te miejsca prędzej narazimy się na śmieszność niż zostaniemy uznani za estetycznych w wyglądzie.

Kolejne miejsca których nie golimy to klatka piersiowa – tam zawsze powinny być włosy jeśli rosną naturalnie, wyobraźmy sobie śmiesznie sterczące odrosty krótkich i twardych włosków. – to nie dywan.

Golenie pod pachami może pozostać do uznania przez was samych. Na pewno gładkość  w tym miejscu jest trochę nienaturalna – ale jeśli zostawiamy te włoski należy je pielęgnować, aby nie była to nieschludna wielka kępa wystająca z każdej strony.

Zarost na twarzy jest ładny ale do max 2 dni  – zależy to od szybkości porostu włosków. Zarost czyli do około 1 mm a nie dłuższy jest estetyczny. Można golić się na twarzy obojętnie, ale pamiętajmy że dziwne wycinki wzorków także nie podobają się większości kobiet.

Do naszego własnego uznania także można zaliczyć depilację włosów łonowych oraz tyłka. Jednakże pamiętajmy że wystrzyżenie się w tych miejscach na gładko przy zarośniętych nogach będzie wyglądało dziwnie. Dosłownie każdy zarost u faceta który rośnie dość szybko musi być pielęgnowany, trzeba o siebie dbać. Zapraszamy do kolejnych wpisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *