Jakie dresy są najlepsze i co wybrać

Dresy najlepszeWybór dobrych dresów jest bardzo ważny gdy prowadzi się aktywny tryb życia. Dresy są to spodnie które mają zapewnić nie tylko swobodę ruchów ale także kilka dodatkowych czynników.

Jakie dresy wybrać – przy wybieraniu dresów powinno się brać pod uwagę to do czego są nam potrzebne. Różnica w budowie dresów jest bardzo różna i nadająca się do różnych rzeczy.

Wybór dobrych dresów zaczyna się więc od wybrania do czego one mają być przeznaczone. Głównie dzieli się je na przydatne do danych warunków – dwór lub hala lub okresy roku czyli lato lub zima.

Dresy na zimę lub dwór powinny być zawsze mocniejsze i cieplejsze. Mocniejsze aby chronić przed uszkodzeniami kontaktowymi (mechanicznymi). Dobrze gdy są docieplane aby nie marznąc podczas treningów. Istotne w takich dresach jest to, aby miały one dobrą cyrkulację powietrza i oddawały wilgoć.

Przeczytaj także:

Dresy na halę lub latem oczywiście dobrze gdy są z cieńszego materiału – jest to istotne aby się nie zapacać.

Wszystkie rodzaje dresów powinny być luźne, do piłki dobrze gdy mają możliwość zwężania nogawki co ułatwia manewry z piłką. Poza luźnością dresów istotne jest także to by były one wiązane – dobrze gdy mają dodatkowo gumkę w pasie. Wiązanie pozwala się im dobrze trzymać na biodrach. Dresy powinny być dobrze wzmocnione na szwach aby się nie przerwać podczas ćwiczeń.

Dresy powinny być dopasowane do długości naszych nóg. Bardzo ważne jest to, aby ich nogawka sięgała zaraz poniżej kostki stopy. Nie mogą być oczywiście też za długie, aby przydeptywać ich nogawki piętami. Warto dodać że dresy muszą być lekkie i dobrze gdy są z lekko elastycznego materiału. Warto poczytać o tym jeszcze więcej. Zapraszamy do następnych artykułów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: