Jakie kobiety podobają się facetom

Podoba sięW świecie związków i par damsko-męskich bardzo istotną rolę odgrywają schematy upodobań mężczyzn względem kobiet. Są różni mężczyźni i mają oni różne sposoby na życie, ale zdecydowana ich większość ma podobne profile upodobań względem kobiet.

Jakie dziewczyny podobają się chłopakom – to pytanie zadaje sobie wiele młodych i już bardziej dojrzałych kobiet. Prawda jest taka że faceci bywają różni i nie da się wszystkich umieścić w jednym worku.

Jednakże większa cześć populacji męskiej ma podobne gusta, podniety i zainteresowania. To jakie kobiety się więc im podobają nie stanowi wielkiej zagadki, choć często jest nierozumiane.

Faceci lubią kobiety wyjątkowe, chodzi tutaj o nie takie zwykłe, jakie się widuje co dzień idąc ulicami i przechodzi obok ich obojętnie. Facet zwraca uwagę na kobietę poważnym okiem nie na ulicy, ale podczas rozmowy i relacji z nią samą.

Przejście nawet idealnej kobiety ulicą obok mężczyzny budzi w nim co najwyżej myśli dotyczące sfery erotycznej, a raczej nigdy partnerskiej czy poważnej w kwestii związku.

Podczas relacji na żywo z kobietą facet poznaje ją i ocenia na zasadzie sobie wiadomych poglądów. Najbardziej prosto przedstawić to można w ten sposób.  Faceci lubią kobiety mądre i inteligentne. Oczywiste jest to że muszą się one im podobać także fizycznie ale nie jest to kanon. Kobieta powinna znać się na żartach i co najważniejsze nigdy ale to przenigdy nie być wulgarna.

Kobieta to w pojęciu prawdziwego faceta ktoś delikatny, czuły i zmysłowy ale także i opiekuńczy. Takich cech poszukują wszyscy mężczyźni w kobietach. Jak widać na wyglądzie w rzeczywistości opiera się miej niż można zakładać na pierwszy raz.

Facet potrzebuje i szuka kobiety z którą będzie miło spędzał czas i która go zrozumie. Kobieta nie powinna mieć nałogów. Sama powinna być osobą delikatną w obejściu ale i zaradną.

Faceci to silne osoby ale czasami są też w ich ciele dzieci. Oni potrzebują kobiety która od czasu do czasu może im matkować czyli dbać o nich. Kobieta więc każda jest piękna, jeśli jest piękna także duchem. Wygląd ciała nie ma tak dużego znaczenia. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Jeden komentarz

  1. Spacil pisze:

    Na pewno zabawne, wesołe i oczytane. Ogólnie nie smutasy ale takie z iskrą życia. Takie co same też potrafią od siebie coś dać i zorganizować czas. Ogólnie czyli jak ma ona charakter pozytywny i wesoły to na pewno będzie fajnie. Jak ponura czy wredna to raczej będzie trudno z kimś takim wytrzymać. Dobre serduszko jest bardzo ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *