Jakie wybrać środki antykoncepcyjne

Najlepsza koncepcjaŚrodki antykoncepcyjne dostępne są powszechnie w prawie każdym sklepie. Należy jednak na samym wstępie wspomnieć że środki antykoncepcyjne kupuje się w aptekach a nie w sklepach spożywczych czy przemysłowych.

Jest to na tyle ważna sprawa że nie powinniśmy robić wyjątków nawet w dość nagłej potrzebie. W aptekach mamy pewność że nasze środki są świeże i nie przeterminowane.

Jakie środki antykoncepcyjne są najlepsze – do wyboru w naszych obecnych czasach mamy wiele środków. Jednakże tylko dwa z nich ze sobą mogą konkurować w jakości działania. Pierwszym z nich jest oczywiście prezerwatywa dla mężczyzny dająca całkowite zabezpieczenie przed zapłodnieniem oraz ochronę zdrowia podczas stosunku z nieznaną nam bliżej osobą. Drugim środkiem są tabletki antykoncepcyjne stosowane przez panie lub panów.

Zarówno tabletki jak i prezerwatywy dają całkowite zabezpieczenie. Należy jednak pamiętać o wszystkich aspektach danych środków. Prezerwatywy są bezpiecznie i chronią nas samych także, jednakże doznania mogą być odrobinę słabsze niż w przypadku jej braku. Tabletki natomiast to albo chemia lub hormony.

Ona nie chroni kochanków przed zarażeniem ale działa zdecydowanie dłużej. Dzięki tabletką kochankowie mają lepsze doznania erotyczne.

Pojawia się wiec dylemat co tak naprawdę wybrać. Sumując jeśli dbamy o zdrowie to na pewno prezerwatywy. Jeżeli liczy się dla nas tylko stosunek i odbywa się on z osobą pewną można użyć tabletek. Zanim jednak namówimy do nich naszą kobietę czy faceta zastanówmy się, czy na pewno chcemy ją czy go truć.

A także czy nie będzie nam to przeszkadzało że mogą ciemnieć lub twardnieć jej włoski od hormonów.

Wydaje się że najbardziej tradycyjny sposób na zapobieganie zajścia w ciążę czyli prezerwatywy to także najlepszy środek antykoncepcyjny. Dlatego wybiera go zdecydowana większość par. O środkach i ich działaniach warto poczytać dalej w Internecie – pamiętajmy że każdy środek ma rodzaje i one także wnoszą coś nowego do naszych związków.

Są przecież prezerwatywy specjalnie karbowane, smakowe, zapachowe i profilowane. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.