Karty pokemon – gdzie kupić online?

Karty do gry PokemonCo byś powiedział na grę, w którą możesz grać z kumplami na szkolnym korytarzu podczas długiej przerwy? W nudnej poczekalni przed gabinetem dentysty? W ośrodku wczasowym, gdzie Internet nie ma zasięgu?

Chcemy zaproponować ci kolekcjonerską grę karcianą, która ma proste zasady, a przy tym uczy logicznego myślenia i rozwija potrzebę rywalizacji. Ta gra to Pokemon TCG. Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat oraz sprawdź, gdzie ją kupić online.

Na czym polega gra karciana Pokemon TCG?

Gra Pokemon TCG polega na tym, że każdy uczestnik gry wystawia do rozgrywki Pokemony ze swoich kart. Przy czym wystawione baśniowe stworki walczą z pokemonami przeciwników, unieszkodliwiają je, zostają na ławce rezerwowych, czy też dokonują ewolucji. Za pokonanego przeciwnika uczestnik zyskuje kartę nagrody.

Wygrywa gracz, który pokona najwięcej Pokemonów przeciwnika i zbierze najwięcej kart nagród, a przy tym zachowa w grze swoje Pokemony. Wygrana zależy od szczęścia ale przede wszystkim od przemyślanej strategii i znajomości reguł. Zasady gry są proste nawet dla osób, które po raz pierwszy do niej przystępują. Co istotne, do odniesienie sukcesu przydaje się znajomość podstawowych zwrotów z języka angielskiego. Jest to więc sposób na utrwalenie słówek przez dzieci.

Poznaj produkty z serii kart TCG

Karciana gra Pokemon Trading Card Game nigdy się nie znudzi, ponieważ do serii Pokemon TCG należy kilka rodzajów talii kart:

  • zestawy Pokemon;
  • Bostery i Boxy;
  • talie Pokemon, doskonałe do nauki gry;
  • Battle Deck do Pokemon TCG;
  • karty Rapid Strike
  • pojedyncze karty Pokemonów.

Co ciekawe, sporo osób kolekcjonuje karty i wymienia się nimi. Dzięki temu zbiera więcej kart, a gra staje się ciekawsza. Miłośników tej gry zapewne ucieszy fakt, że marka Pokemon – z okazji 25 rocznicy swego powstania – wprowadziła na rynek Celebrations – nową kolekcję Pokemon Trading Card Game.

Seria ma upamiętnić milowy krok w historii gry, a sam dodatek przypomni graczom ulubione karty, najciekawsze grafiki, a także mechanikę rozgrywki z całej historii Pokemon TCG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *