Kiedy nowe dostawy do lumpeksów w Szczecinie

Witajcie, chciała bym aby ten temat był pomocny dla wszystkich. Na pewno wiele osób zastanawia się kiedy są nowe dostawy ciuchów i innych rzeczy do lokalnych szczecińskich lumpeksów.

Każda z nas chce kupić coś w jak najlepszym stanie i w jak najlepszej cenie. Dni dostawy do ciucharni to dzień łowów dla wielu z nas. Podzielcie się tym jak wiecie w jakim miejscu są takie dni dostaw, od siebie napiszę tyle co wiem i jestem pewna.

Odzież używana lumpeks AVANTI – ul. Aleja Papieża Jana Pawła II 50 – tutaj dostawy są zawsze w soboty i cena wynosi 45 zł za kilogram. Najtaniej jest natomiast w środy i wynosi ona 15 zł za kilogram.

Lumpeks na Stefana Wyszyńskiego to numer 7 czy coś takiego – duża ciuchrania. Dostawy ma w Czwartki a dzień kiedy jest najtaniej to środa. Niestety nie pamiętam cen jakie są w jakie dni.

Wstępnie chodzę do tych dwóch, ale dzielcie się tym co wiecie, to będzie dla nas pomocne aby zawsze było gdzie zerknąć na takie informacje.

– Dołączam się do tematu, kiedy są dostawy do lumpeksów w Szczecinie, także i mi by się przydało aby tutaj była baza. Zawsze jak by się zapomniało można by zajrzeć i już by było wiadomo kiedy iść.

Ten duży lumpeks na ul. Struga 9 – ma tanio przez cały tydzień. Ale nie wiem w jakie dni dostawy. W każdym razie jest to miejsce gdzie zwożą nie sprzedane rzeczy z innych lumpów i sprzedają tutaj znacznie taniej. Czasami choć rzadko można coś tam znaleźć.

Ten na Wyszyńskiego najtaniej ma w wtorki 15 zł a najdrożej jest w środy 69 zł za kilogram. Tutaj raczej w pierwsze dni mało kiedy opłaca się chodzić, to mały sklep i nie ma dożo do wyboru. Cena też przestanie wysoka jak na dni dostawy.

Niestety mało jest w sprzedaży torebek i obuwia. Sama wolę wybierać się na takie zakupy także do Stargardu bo tam są znacznie większe ciucharnie.

– Sama bardzo często jeździłam do Stargardu na tego typu zakupy. Mieszkam w dąbiu to nie było tak daleko. W szczecinie nie ma co szukać w lumpeksach jak znacznie większy wybór jest w tamtym mniejszym mieście.

Teraz nie wiadomo kiedy będzie można znowu tam pojechać na spokojnie poszukać nowych ubrań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *