Kiedy opłaca się naprawiać iPhone?

Naprawa iphonówSprzęt od Apple nie jest niezniszczalny. Niestety. Bywa, że uszkodzeniu ulega oprogramowanie lub zewnętrzne elementy. Które z usterek warto naprawiać? Gdzie to najlepiej zrealizować?

A może kupić nowy sprzęt?
Wydawałoby się, że może to być jedno z najłatwiejszych rozwiązań. Jednak mimo wszystko, równocześnie będzie to jedno z najdroższych. Kupno nowego produktu wiąże się z dużo większymi kosztami, co oznacza, że naprawa sprzętu pozwoli zaoszczędzić.

Większość z usterek, zarówno tych związanych z funkcjonowaniem produktu, jak i powstałych na skutek wpływu czynników zewnętrznych (np. upadek) – da się zazwyczaj naprawić.

Pęknięty ekran, bateria do wymiany czy wolno działający sprzęt wcale nie muszą oznaczać konieczności sięgnięcia po nowy model. Wystarczy oddać produkt do naprawy, tak by serwis przywrócił pełną sprawność urządzenia. Warto jednak odpowiednio wybrać firmę, która zajmie się w oczekiwany sposób powierzonym sprzętem.

Halo? Warszawa?

Jeśli mowa o serwisach godnych polecenia w stolicy to takimi bez wątpienia są te zlokalizowane przy ul. Okopowej 59A lub Rakowieckiej 45. Warto wiedzieć, że zarówno pierwszy, jak i drugi serwis iPhone w Warszawie są miejscem rekomendowanym przez wielu użytkowników. Potwierdzają to liczne opinie pozostawione w Sieci przez kolejnych usatysfakcjonowanych klientów.

Warto bowiem wspomnieć, że ta firma charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Poprzez indywidualną weryfikację problemu, pracownicy dobierają właściwe techniki przywrócenia pełnej sprawności sprzętu. Niezależnie od tego, czy powodem naprawy jest pęknięta obudowa, niedziałający wyświetlacz czy słaby akumulator.

Poniżej mapa z serwisem przy ulicy Okopowej 59A

Jednocześnie warto pamiętać, że oddając sprzęt zdecydowanie lepiej jest wybierać serwisy o ugruntowanej pozycji rynkowej. W ten sposób uniknie się rozczarowania czy ponoszenia dodatkowych kosztów. Korzystanie z usług profesjonalnych firm w znacznym stopniu ogranicza ryzyko braku satysfakcji. W końcu dobrze zaopiekowany sprzęt to również szczęśliwy użytkownik.

Czy są jakieś usterki, których nie warto naprawiać?

Oczywiście zawsze decyzja o naprawie jest kwestią indywidualną. Warto jednak każdorazowo zweryfikować możliwości naprawy. W wielu przypadkach jest to po prostu korzystniejsze rozwiązanie. Przy profesjonalnie udzielonej pomocy, można liczyć na przywrócenie urządzenia do pełnej sprawności. To zresztą dotyczy wszystkich produktów, nie tylko tych sygnowanych marką Apple. Wszak urządzenia mają to do siebie, że ulegają uszkodzeniu. Można jednak łatwo im pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *