Klej Super Glue – Opinia i Test

Klej super glue opiniaKlej super Glue to dość popularny produkt o renomie jednego z najmocniejszych produktów tego typu. Jego mała tubka starcza do zaklejenia całkiem sporej ilości rzeczy. Jest to klej sztywny nie należy go stosować do części elastycznych. Problem powstaje gdy klej zaschnie – ciężko jest go ponownie odblokować – więcej o nim w tym filmie.

2 komentarze

  1. Subsard pisze:

    Dawniej był to lepszy klej, teraz jest kruchy. Kleiłem wieszaki na kaflach kiedyś i trzymał prawie wiecznie. Teraz jak się je klei, to odpadają po jakimś czasie. Także na przykład jak skleić cyrkonie na kolczyku to odpadnie po jakimś czasie i się on kruszy. Nie jest on już tak dobry jak bywało na początku jego wprowadzenia na rynek.

  2. Uszek32 pisze:

    Zgodzę się, kiedyś był lepszy teraz tylko sporo kosztuje i zaraz się kruszy słabo trzymając. Lepsze są już mniej znane kleje niż te “markowe”. Gdzie płaci się za cenę a jakości już nie ma. Dla mnie super glue już praktycznie jako klej jest bez sensu. Zdecydowanie lepiej kupić sobie Giand Dragon czy coś tego typu – wielokrotnie tańsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *