Komunikator internetowy AQQ – Opinia

Komutator InternetowyDarmowy komunikator internetowy AQQ. Jest to bezpłatny program obsługujący zarówno użytkowników AQQ, Gadu-Gadu i Jabera. Jest to jeden z najbardziej stabilnych i funkcjonalnych programów komunikacyjnych.

Całość jest mocno rozbudowana w opcjach ale także i przejrzysta w obsłudze.

Komunikator w obsłudze nie będzie sprawiał trudności dla osób które korzystają z Gadu-Gadu. Działanie programu AQQ jest bardzo szybkie i bezproblemowe.

Co więcej Program jest gotowy do ogromnej ilości rozszerzeń, od pogody, kalkulatorów, botów, gier przez wiele innych wtyczek dostępnych do niego także bezpłatnie.  Zaryzykujemy nawet twierdzenie że jest to najlepszy komunikator dostępny w sieci.

Komunikator internetowy AQQ posiada forum wsparcia technicznego na którym zawsze otrzymuje się pomoc. Nie ma w nim reklam które są prawdziwym utrapieniem użytkowników innych komunikatorów.

AQQ posiada wiele patentów dostępnych tylko tutaj, zatrzymywanie tekstu, kopiowanie części rozmowy, łączenie numerów kontaktów, wtyczki dodatkowe i inne.

Posiada opcje konferencji, chatu, wysyłania plików odtwarzania filmów i wiele innych. Jest to program bardzo rozbudowany a prosty w obsłudze. Sprawił na nas bardzo pozytywne wrażenie.

Plusy AQQ: Darmowy, mnóstwo opcji i dodatków wtyczek, możliwość personalizacji komunikatora i wyboru skórki wyglądu zewnętrznego,  prosta obsługa. Forum wsparcia. Minusy komunikatora to bardzo rzadko ale jednak występujące się jego przycięcie na kilka sekund. Polecamy ten komunikator, według nas jest najciekawszą opcją. Zapraszamy do  pozostałych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *