Kontakt do Google

Kontakt do firmy googleJeżeli ktoś szuka kontaktu do Google i chce skontaktować się z osobami prowadzącymi dowolne ich usługi, a jest ich cała duża paleta to szybko zacznie się orientować że kontaktu praktycznie nie ma.

W zamian za adres kontaktowy są rozbudowane poradniki korzystania ze strony, które jednak nie do końca poruszają większość kwestii z jakimi mają problem użytkownicy serwisów.

Kontakt do Google poza poradnikami został także przekierowany na forum pomocy Google do konkretnych usług jakie są w jego składzie. Co także nie rozwiązuje problemów, gdyż na forum pomocy dopowiadają sobie z reguły sami użytkownicy, w sprawach bardziej złożonych także i oni nie mają możliwości rozwiązania problemu poza typowymi szablonowymi przykładami.

Kontakt do Google wiele osób postrzega jako odcięcie się tej korporacji od użytkowników i ich potrzeb. Należy jednak zwrócić uwagę na jeden drobny szczegół a mianowicie ilość osób korzystających z dowolnych usług tej firmy.

Jeśli by istniały dowolne drogi kontaktu a w szczególności elektronicznego, to by osoby z obsługi dostawały gigantyczne liczby zapytań – zazwyczaj o sprawy błahe, które wynikają z niedoczytania lub nie doszukania się faktycznej opcji. W przypadkach pozostałych – technicznych i udostępniania niestety użytkownicy są zostawieni sami sobie.

W razie problemów istnieje możliwość skorzystania z formularzy ściśle określonych problemów lub forum pomocy, gdzie czasami pojawia się sporadycznie pracownik serwisów tego typu – zazwyczaj dotyczy to zagranicznego forum pomocy usług Google.

Warto więc w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania udać się do poradników, for usług lub formularzy zgłoszeniowych – bo to praktycznie jedyna droga rozwiązania problemu w przypadku Google. Zapraszamy do kolejnych tematów.

6 komentarzy

 1. Kamil pisze:

  Witam. Wczoraj dowiedziałem się że na moim komputerze znajduje się wirus który wykrada hasła. Natychmiastowo zresetowałem komputer. Sprawa polega na tym zostało mi skradzione konto youtube i konto discord. Czy mógłby ktoś pomóc w odzyskaniu youtube?
  Ps.
  E-maila też póki co nie odzyskałem.

  1. Jeśli było to YT partner to jest do nich czat lub warto korzystać z forum pomocy google i tam napisać. Oni tam także pomagają.

 2. Fabian pisze:

  Witam. Przez przypadek podałem koledze z Internetu hasło do mojego konta i zmienił wszystkie dane na swoje. Jest możliwość odzyskania konta?

  1. Kuszetka Piotrek pisze:

   Musisz to napisać na forum pomocy google. Tam są ludzie od takich rzeczy i pomocy. Jak masz weryfikację 2 etapową to by nie dał rady tam wskoczyć bo by musiał twoim telefonem jeszcze potwierdzać. Jak masz dostęp do konta to zmień hasło i swoje dane oraz włącz weryfikacje zawsze 2 etapową.

   1. Fabian pisze:

    Własnie że zmienił totalnie wszystko i nie mam juz dostępu

 3. Seweryk pisze:

  Pomocy chciałem usunąć konto przez family link. Byłem zmuszony i po 3 tygodniach chce stworzyć nowe na taki sam mail. Jak chcę się zalogować do tego usuniętego konta, to jest napisane że: takie konto Google nie istnieje. A jak chcę założyć, to jest napisane: ten mail jest już używany, potrzebuje jak najszybciej pomocy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *