Kontakt do Google

Kontakt do firmy googleJeżeli ktoś szuka kontaktu do Google i chce skontaktować się z osobami prowadzącymi dowolne ich usługi, a jest ich cała duża paleta to szybko zacznie się orientować że kontaktu praktycznie nie ma.

W zamian za adres kontaktowy są rozbudowane poradniki korzystania ze strony, które jednak nie do końca poruszają większość kwestii z jakimi mają problem użytkownicy serwisów.

Kontakt do Google poza poradnikami został także przekierowany na forum pomocy Google do konkretnych usług jakie są w jego składzie. Co także nie rozwiązuje problemów, gdyż na forum pomocy dopowiadają sobie z reguły sami użytkownicy, w sprawach bardziej złożonych także i oni nie mają możliwości rozwiązania problemu poza typowymi szablonowymi przykładami.

Kontakt do Google wiele osób postrzega jako odcięcie się tej korporacji od użytkowników i ich potrzeb. Należy jednak zwrócić uwagę na jeden drobny szczegół a mianowicie ilość osób korzystających z dowolnych usług tej firmy.

Jeśli by istniały dowolne drogi kontaktu a w szczególności elektronicznego, to by osoby z obsługi dostawały gigantyczne liczby zapytań – zazwyczaj o sprawy błahe, które wynikają z niedoczytania lub nie doszukania się faktycznej opcji. W przypadkach pozostałych – technicznych i udostępniania niestety użytkownicy są zostawieni sami sobie.

W razie problemów istnieje możliwość skorzystania z formularzy ściśle określonych problemów lub forum pomocy, gdzie czasami pojawia się sporadycznie pracownik serwisów tego typu – zazwyczaj dotyczy to zagranicznego forum pomocy usług Google.

Warto więc w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania udać się do poradników, for usług lub formularzy zgłoszeniowych – bo to praktycznie jedyna droga rozwiązania problemu w przypadku Google. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.