Krem przeciw rozstępom skóry Fissan – Opinia

Fissan rozstępy skórneKrem przeciw rozstępom skóry Fissan. Jest to krem stosowany na powstałe rozstępu na skórze. Fissan jest kremem w atrakcyjnej cenie w porównaniu z niektórymi swoimi substytutami.

Jak pisze producent jest to krem do ochrony skóry kobiet w czasie ciąży, połogu i karmienia, kuracji odchudzających oraz w przypadku szybkiego wzrostu i przybierania na wadze.

Krem może być jednak używany na rozstępy zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Jest skuteczny na świeżo tworzące się rozstępy. Krem Fissan zabezpiecza skórę także przed powstawaniem rozstępów skóry.  Tubka posiada 100 ml i jest dostępna bez recepty.

Należy ostrożnie postępować z kremem aby nie dostał się do oczu. Fissan działa na zasadzie wspomagania odbudowy tkanki w rozstępach, także natłuszcza skórę tworząc jej warstwę ochronną. Po wystąpieniu świeżych rozstępów Fissan szybko zregeneruje skórę.

Rezultaty używania są widoczne już po kilku dniach stosowania kremu – rozstępy znikają i stają się niewidoczne.

Krem należy wcierać w miejsce rozstępów palcami delikatnie masując to miejsce przez około 3 minuty – wykonuje się to raz dziennie. OpiniaKrem jest skuteczny przez co szczególnie go polecamy. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

3 komentarze

  1. Alicja Sowa pisze:

    Potwierdzam, ten krem jest jednym z zdecydowanie najskuteczniejszych jakie były do kupienia. Pamiętam, że jak go używałam to bardzo szybko problemy z rozstępami schodziły i już nie powstawały nowe w tym miejscu. Także takie jakie były nawet spore przestały istnieć. I oczywiście skoro był skuteczny to już praktycznie nie da się go nigdzie kupić, nagle zniknął za aptek i chyba się już go nie dostanie, był za dobry, za skuteczny.

  2. Kamila81 pisze:

    Jeden najlepszych jakie miałam i zawsze działał bardzo dobrze. Teraz faktycznie jak na złość nigdzie go nie ma. Jakieś szaleństwo to co działało i było mega skuteczne nagle znika z aptek na rzecz jakiś badziewi, jakie prawie wcale nie działają i maja super chemie w składzie, ten nie miał syfu i był bezpieczny oraz bardzo dobrze działał, to musiał zniknąć i nie da się go teraz kupić.

  3. Magda pisze:

    Efektima ma świetny balsam który pomaga nie tylko przeciwko rozstępom ale też żeby biust tak nie bolał. Balsam się nazywa Mama Care – polecam gorąco – jest z Rossmana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *