Kto jest bardziej podatny na zdradę

ZdradzanieKto zdradza częściej jest zależne od wielu czynników. Istnieje ogólne przekonanie kobiet że częściej zdradzają faceci co w dużej mierze jest prawdą ale nie do końca.

Faceci twierdzą natomiast że coraz więcej jest kobiet które zdradzają facetów – więc trzeba rozwinąć temat o odpowiedzieć na pytanie kto ma rację.

Kto zdradza częściej – pytanie zadawane od wieków na które istnieje tylko jedna dobra odpowiedź. Odpowiedzią tą jest po prostu „to zależy”. Zdrada nie jest czymś co można przypisać danej płci gdyż nie należy ona do natury damskiej lub męskiej. Zdrada jest to predyspozycja danych ludzi na którą są bardziej lub mniej podatni ci którzy tworzą związek partnerski.

Próbując rozwiązać problem kto zdradza częściej szybko dojedziemy do pewnej zasady. Kobiety szukają związku i podchodzą do miłości a także i planowania przyszłej rodziny bardziej uczuciowo niż faceci. Kobiety szukają czułości oraz poczucia bezpieczeństwa i miłości.

Z reguły ich wyobraźnia odnosi się bardziej do scen uczuciowych i romantycznych niż o podszyciu erotycznym. Faceci, tutaj pomimo tego że ich wyobraźnia erotyczna jest mocno rozwinięta nie koniecznie muszą częściej zdradzać, to wszystko zależy od ich charakteru.

W dzisiejszych czasach nie da się jednoznacznie powiedzieć która z płci zdradza częściej – można przyjąć że dzieje się to po równo z obu stron.

Zazwyczaj dochodzi do tego w środowiskach w których nie wyznaje się wyższych wartości a życie opiera się przeważnie tylko na zabawie i krótkich chwilach bez pielęgnowania jednej rzeczy, jaka jest najważniejsza dla danej osoby. Warto na ten temat przeczytać więcej. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *