Kto zdradza częściej – facet czy kobieta

Kobieta czy facetKto tak naprawdę zdradza tak naprawdę częściej, czy jest to mężczyzna czy kobieta – jest to pytanie wiele osób. Jest to dość trudne zagadnienie które jednak tutaj rozwiążemy.

Kto zdradza częściej – zacznijmy od opisów psychologicznych. Na początku weźmiemy do obserwacji kobietę. Jest to osoba która postrzega partnerów zarówno wizualnie jak i tym bardziej duchowo. To kobiety są czulsze i potrzebują uczucia bycia kochanymi. Kobieta potrzebuje docenienia i poczucia że zależy komuś na jej osobie.

Kobiety więc muszą na ten czy inny sposób znaleźć docenienie i ciepło, co będzie potwierdzało dla nich ich własną atrakcyjność. Większość kobiet gdy ma takie poczucie nigdy nie zdradzi swojego partnera życiowego. Bywają kobiety które po prostu lubią przygody i uczucia dla nich są mało ważne, ale jest to wąska grupa osób.

Mężczyzna, osoba ta potrzebuje kobiety, kobiety która będzie dla niego ciepła i która będzie też opiekuńcza. Facet potrzepuje kobiety która da mu oparcie ale i z którą będzie czuł się również kochany. Kobieta ta powinna być spontaniczna i wesoła.

Dla faceta ważne jest poczucie własnej wartości ale także i poczucie miłości. Mężczyźni to wzrokowcy, często patrzą nie sercem lecz po prostu oczami.

Pamiętać jednak należy że patrzenie a zdrada to dwie rożne rzeczy. Jeśli kobieta zapewni ciepło mężczyźnie to taka osoba nie powinna nigdy zdradzić. Tutaj niestety trzeba dodać że niektórzy faceci w liczbie często większej niż kobiety także lubią przygody. Podobnie jak w przypadku kobiet facet czegoś potrzebuje aby być szczęśliwym i nie zdradzać.

W socjologi jest jednak przypis. Zarówno kobiety jak i faceci nie wyróżniają się szczególnymi różnicami w podatności na zdradę. Prawda jest taka że bywają osoby które zdradzają bez względu na płeć. Są i osoby wierne które nigdy nie zdradzą, dlatego warto przed wchodzeniem w związki poznać z jaką osobą ma się do czynienia. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Jeden komentarz

  1. IreneeuszP

    Obecnie to mam wrażenie, że jest wyrównane wszystko. Nawet bym powiedział że dziewczyny są bardziej rozwiązłe z racji, że faceci to teraz bardziej baby i pantofle. A często słyszę w ostatnich czasach nie od facetów o takich skokach a od bab jak sobie opowiadają. czasy się zmieniają i to także. Taki charakter się nie zmienia, nie można wybaczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.