Lakier bezbarwny w spreju Deco Color decoration – Opinia

Sprawy koloryLakier  w spreju Deco Color decoration produkcji CHEMMOT. Testowaliśmy lakier bezbarwny, którego można używać na powierzchnie drewniane, metalowe, aluminiowe, kamienne i betonowe oraz niektóre rodzaje tworzyw sztucznych.

Lakier po zastosowaniu jest bardzo szybko schnący o mocnym połysku. Krycie dzięki zastosowaniu spreju jest bardzo dobre i mocno wydajne.  Lakier jest odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, przez dobrą powierzchnię po wyschnięciu twardo elastyczną.

Puszka 400 ml jest bardzo wydajna. Dozownik wypuszcza cienką ale dokładnie kryjącą warstwę lakieru. Jego szerokie zastosowanie i trwałość powstaje dzięki zastosowaniu żywicy alkidowej w jego składzie. Lakier jest trwały na wysokie temperatury i odporny także na warunki pogodowe.

Jego wielką zaletą jest niska cena oraz wspomniana wydajność malowania. Lakier ten można nabyć w wielu kolorach.

Plusy lakieru Deco Color decoration: Niska cena, bardzo trwały, mocno wydajny, szeroki zakres zastosowania, mocny połysk, dobre przyleganie do powierzchni. Cechą ujemna lakieru może być jego intensywny mdły zapach przed zaschnięciem na malowanej powierzchni.

Opinia: Lakier Deco Color decoration zdecydowanie można polecić do stosowania, zrobił na nas bardo dobre wrażenie. Zapraszamy kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *