Lodówka turystyczna Curver 32 l na wkłady chłodzące – Opinia

Lodówka turystycznaLodówka turystyczna – chłodnicza na wkłady chłodzące Curver o pojemności 32 l to ciekawy sprzęt na wyprawy turystyczne.

Lodówka wykonana jest z tworzywa sztucznego posiadającego dwie przekładki izolacyjne. Pojemność 32 l zapewnia wystarczającą ilość miejsca na wyprawy turystyczne i pikniki.

Lodówki turystyczne Curver zawsze są dostępne w kilku kolorach – zazwyczaj zielonym i niebieskim a czasami i czerwonym. Lodówka ma zamykane wieko z blokadą – blokadą jest odpowiednie ustawienie rączki lodówki blokujące otworzenie się wieka.

W tej lodówce można stosować wkłady chłodzące o dowolnym rozmiarze. Wkład około 2 kg chłodzi skutecznie do około 8 godzin. Im większy wkład chłodniczy tym dłużej utrzymuje się chłód w lodówce. Lodówki Curver są jednymi z droższych, mają one nowoczesny kształt i ergonomie. Uchwyt w lodówkach jest mocny i stabilny.

Maksymalne utrzymywanie chłodu w lodówce jest zależne od ilości wkładu chłodzącego, ilości towaru do chłodzenia oraz procentowej wielkości całej lodówki względem pozostałych czynników.

Lodówka turystyczna Curver to produkt dobrej jakości wykonania o nowoczesnym wyglądzie i dobrej wygodzie użytkowania. Lodówki tego producenta są jednymi z droższych spośród podobnych w swojej klasie. Curver produkuje różny sprzęt z tworzywa, także pojemniki i również mają one cenę wyższą niż przeciętna sprzętu w podobnej klasie.

Wykonanie lodówki turystycznej jest dobre i jest to produkt godny polecenia. Lodówka mogła by być bardziej uszczelniona a tym samym dużej trzymać chłód – mimo wszystko wynik trzymania niskiej temperatury i tak jest dobry.

Polecamy produkt lodówki turystycznej firmy Curver szczególnie na krótkie jednodniowe wyprawy. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *