Maszynka do strzyżenia Bomann CB 839 – Opinia

Bomann do włosówMaszynka do strzyżenia – Bomann CB 839 jest to typowa maszynka do strzyżenia włosów zasilana prądem z gniazdka i akumulatorkami wbudowanymi w rączce.

Maszynka składa się z zestawu: ładowarka do gniazdka elektrycznego, stopka ładująca trzymająca maszynkę w pozycji pionowej oraz przyborów w postaci nożyczek, pędzelka do czyszczenia i grzebienia. Maszynka Bomann wyposażona jest w głowice z stali nierdzewnej, bardzo ostrą i nietępiąca się przez długi czas.

Zakres golarki to cięcie na długości 4,6,8,10,12,14 i 16 mm od skóry. Maszynka posiada diodę w dolnej części wskazującą na podłączenie do zasilania w gniazdku lub stopce. Maszynka posiada zmianę długości strzyżenia przez wsuwanie jednej łyżki lub jej wysuwanie na większą odległość od ostrzy.

Z boku łyżki są oznaczenia poziomu strzyżenia od 1 do 7 gdzie większa liczba oznacza większą długość włosów. Obudowa maszynki jak i łyżka wykonana z mocnego tworzywa. Maszynka jest lekka co jest jej dużą zaletą.

Maszynka do strzyżenia – Bomann o modelu CB 839 posiada dwie niedogodności, blokada łyżki może się otwierać uderzona przez rękę podczas strzyżenia – przesuwak blokady działa zbyt lekko i poruszony lekko przez rękę może się przesuwać (otwierać).

Sam działa bardzo dobrze i siła docisku podczas strzyżenia go nie otworzy. Maszynka podłączona pod prąd podczas strzyżenia nie jest ładowana co widać na diodzie, może być to utrudnieniem gdy akumulator maszynki jest wyczerpany trzeba będzie ją podładować przed użyciem.

Akumulator maszynki jest o dość szybkiej stopie zużycia, znaczy już po niecałym roku nie trzyma energii dłużej niż kilka godzin, mimo że nie będzie się używało maszynki. Bardzo dobrą cechą maszynki jest jej ostrość i odporność na tępienie ostrzy.

Sama jest prosta w obsłudze i lekka, przez co przyjemnie się jej używa. Łyżka jest delikatna przez co nie podrażnia skóry a ostrza jej nie kaleczą. Całość jest wykonana trwale i sprawia dobre wrażenie.

Cena maszynki do strzyżenia także jest bardzo atrakcyjna i warta ceny za oferowaną jakość. Polecamy ten model. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *