Medix+ mata masująca i Aparat do masażu – Opinia

Medix masująca mataMata masująca o nazwie Medix+ by LimexTim jest jednym z lepszych produktów przeznaczonych do masażu domowego. W macie zastosowano 12 silników działających wibracyjne – jest to wystarczająca ilość do odprężenia oraz jedna z większych spośród innych dostępnych aparatów masujących.

Matę można nabyć w dwóch różnych wymiarach – maksymalny 178×67 cm – jest wystarczający dla osoby o dowolnym wzroście. Mata posiada 3 stopnie intensywności pracy silników.

Aparat masujący Medix+ posiada także cztery strefy masażu – w okolicy karku, pleców, bioder i nóg. Posiada także dwie strefy grzania które są w okolicach pleców i bioder. Grubość maty to około 2,5 cm a nie 5 jak pisze producent – ma ona za to bardzo dobry profil i wykonanie z trwałego poliestru.

Matę Medix + można podłączyć z powodzeniem do gniazdka prądowego w domu na 230-140 V i do fajki samochodowej. Moc i pobór prądu maty masującej to 18 W.

Mata do masażu Medix+ posiada 5 programów pracy – chodzi o konkretne kombinacje pracy działania silników. Sprzedawcy tych aparatów lubią pisać że programy to ugniatanie, wałkowanie, wibracja i automatyczne nastawienie – jednakże nie jest to tak do końca prawdą.

Silniki maty potrafią pracować wibracyjne o zmiennej silne intensywności pracy oraz stref wibracji. Przez co pisanie o konkretnych typach masażu jest odrobinę przesadzone – silniki jednak pracują w ten sposób że przypominają konkretne wspomniane typu masażu w odczuciach osób masowanych.

Mata pracuje cicho, posiada pilota w języku polskim oraz zasilacz podłączany do gniazdka prądowego. Obsługa maty jest banalnie prosta. Pełny zestaw składa się z zasilacza, maty masującej, zagłówka oraz torby do przechowywania maty i instrukcji – całość opakowana w karton.

Rozmieszczenie silników w macie jest bardzo dobre – warto wspomnieć że istnieje także nowy model tej maty o nazwie Medix + Elite – dodatkowo z 4 lampami na podczerwień – jednakże ma on złe rozwiązania z rozmieszczeniem silników wibracyjnych (2 silniki na wysokości głowy) przez co jej nie polecamy bo może być szkodliwa dla zdrowia.

W macie masującej mogą pracować wszystkie strefy masażu jednocześnie lub można wybrać odpowiednią strefę do pracy samoczynnej. Tak samo mamy pełną kontrolę nad funkcją grzania. Mata pracuje zawsze 15 minut po czym sama się wyłącza. Jest to zalecana dawka dziennego masażu.

Mata aparat masujący Medix+ LimexTim jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ma wydaje silne silniki oraz całość jest wykonana bardzo dobrze. Zdecydowania można ją polecić. Pomaga ona w wielu schorzeniach a dodatkowo działa odprężająco. Jest to bardzo dobry produkt. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Jeden komentarz

  1. Szynska pisze:

    Nawet się nie spodziewałam, że ta mata tak intensywnie potrafi robić masaż. Bardzo fajnie działa, silne wibracje i ciekawe programy. Jedyna wada to brak licznika ile jeszcze będzie czasu dana czynność na pilocie. Kable też mogły by być dłuższe aby łatwiej i wygodniej je mocować. Ale po za tym jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *