Mydło w kostce Fruit Kiss z limonką i cytryną – Opinia

Mydło z limonkąMydło Fruit Kiss jest to tradycyjne mydło kostkowe. Posiada barwę żółtą o dość przyjemnym zapachu z wyczuwalną nutą sztuczności tych aromatów. Mydło starcza na dość długi czas użytkowania – jest średniej twardości.

Dużą wadą mydła jest fakt że bardzo słabo się pieni – piana jest znikoma przez co mydło jest mniej skuteczne i mnie atrakcyjne. Tak małe generowanie piany pociąga za sobą oczywiście  skutki słabszego mycia skóry.

Kolejny jego mało przyjemny element, to fakt  że mydło ciężko zmyć ze skóry. Mydło przy myciu czuć że pozostawia tłuste ślady, trzeba je zmywać odrobinę więcej czasu niż inne mydła. Jest to dość poważny minus.

Mydło Frui Kiss jest jak do tej pory produkowane na zlecenie dużego marketu o charakterze międzynarodowym. Mydło jest produkowane z komponentów mało atrakcyjnych w działaniu podczas mycia a dużo nie ustępuje ceną innym środkom.

Opinia: Ogólny opis Mydło Fruit Kiss i wielokrotne testy wskazują że jest to mydło nieskuteczne, o niskiej jakości. Nie polecamy tego produktu. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.