Mydło w kostce Kajtek z wyciągiem z rumianku – Opinia

Mydło Kajtek rumiankoweMydło Kajtek z wyciągiem z rumianku. Jest to mydło nadające się do używania zarówno przez dzieci jak i osoby dorosłe.

Mydło powstało jak pisze producent na naturalnych składnikach które mają zminimalizować możliwość podrażnienia skóry.

Producentem mydła jest znana marka Henkel. Mydło Kajtek jest o ładnym delikatnym zapachu, kostka w kolorze białym.

Mydło pieni się bardzo dobrze podczas mycia, co jest dużą zaletą, aktywna piana jest skuteczna. Dodatkowo warto wspomnieć że mydło łatwo i szybko się zmywa z skóry, nie pozostawia po sobie widocznych śladów – jest to bardzo ważne i to mydło spełnia to zadanie bardzo dobrze. Paczka mydła to standardowe 100 gram.

Mydło Kajtek jest o średniej twardości co oznacza że będzie się zużywało dość szybko podczas normalnego używania. Samo zużycie jednak zależy od stopnia nawilgocenia kostki.

Mydło jest delikatne podczas mycia, tworzy przyjemną zapachową aktywną pianę. Siła mycia Kajtka jest dobra. Mydliny w umiarkowanym stopniu mogą podrażniać po dostaniu się do oczu. Opinia: Mydło Kajtek jest łagodne przez co tym bardziej jest godne polecenia.

Sprawia bardzo pozytywne wrażenie, cena mydła jest w granicach normy względem jakości. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *