Mydło w kostce Palmolive Fruit Essentials – Opinia

Mydło w kostceMydło w kostce Palmolive Fruit Essentials posiada jak pisze na opakowaniu tonik rewitalizujący. Mydło jest o zapachu grejpfruta, opakowanie przezroczyste przez co widać kostkę mydła znajdującą się w paczce.

Kostka mydła to standardowe 100 g wagi o dość twardej powierzchni, mydło dzięki temu starcza na dość długi czas używania.

Zapach mydła mimo oceny subiektywnej jest dość ładny – jest to ekstrakt grejpfrutowy. Mydło posiada barwę ciemnej pomarańczy.

Pienienie się mydła jest zadowalające, aktywna piana się pojawia w ilości wystarczającej do dokładnego mycia. Zmywalność mydła jest bardzo dobra, nie pozostawia tłustych śladów i nie jest trudno je zmyć z ciała, siła mycia mydła Palmolive Fruit Essentials także jest dobra. Mydło sprawia dobre wrażenie.

Jest one w wyższej klasie cenowej od tych tradycyjnych. Cena praktycznie w większej mierze pochodzi z rozpoznawalnej marki producenta mydła oraz tego że samo mydło Palmolive Fruit Essentials wygląda inaczej niż tradycyjne, nowocześniej.

Plusy mydła to zdecydowanie ładny zapach, dobre pienienie się i ciekawy wygląd. Minusem może być trochę wyższa cena. OpiniaZdecydowanie można polecić ten produkt bo sprawia bardzo miłe wrażenie. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *