Myszka do komputera Labtec Canada 310 – Opinia

Myszka komputerowaMyszka bezprzewodowa do komputera Labtec Wireless Laser Mouse for Notebooks Canada 310. Jest to mysz na technologi optyczno-radiowej. Oparta na technologi laserowej z 1200 dpi.

Działa za pomocą odbiornika USB. Myszka do komputera Labtec Canada 310 posiada wskaźnik niskiego stopnia naładowania baterii, wyłącza się automatycznie po włożeniu do jej wnętrza odbiornika usb.

Mysz działa na większości  powierzchni identycznie jak typowe myszki optyczne. Używanie myszki Labtec  model Canada 310 jest bardzo przyjemne, ma ona boki z antypoślizgowego ogumienia, całość sprawia wrażenie stabilnej i masywnej konstrukcji.

Mysz łatwo się prowadzi. Labtec Canada 310 posiada 2 klawisze standardowe oraz rolkę działającą także jako klawisz funkcyjny. Ma ona jeden słaby punkt, jest nim jej zasięg działania. Sprawnie działa tylko do około 1,5 metra odległości od odbiornika usb.

Po za tym całość ma nowoczesny wygląd.Działa ona na baterie AAA. Pobiera małą ilość energii z baterii, przez co działa na jednej partii długo – można używać akumulatorków.

Największym jej plusem jest to, że jest bezprzewodowa, stabilna i o ciekawym wyglądzie. Do minusów trzeba zaliczyć zasięg – jedyne 1,5 metra jest małym zasięgiem do poprawnego działania. To bardzo utrudnia pracę jeśli się ją stosuje nie w laptopie a komputerze stacjonarnym. To czy warto wybrać tą myszkę musi więc zależeć od miejsca jej przeznaczenia – czyli rodzaju komputera.

Opinia: Polecamy do laptopów, w komputerach stacjonarnych może być problem z zasięgiem jeśli jednostka jest dość daleko od myszki. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *