Myszka do komputera Technika TKMM109 – Opinia

Komputerowa myszkaMysz do komputera Firmy technika czyli marka hipermarketów Tesco to ciekawe rozwiązanie. Mysz o Modelu TKMM109 – posiada w sobie typowe łącze na USB – kabel łączący mysz z komputerem jest na zwijanym bębenku.

Można dzięki temu regulować długość dostępnego kabelka myszki. Opisywana myszka Technika nadaje się przede wszystkim do stosowania w laptopach.

Jej przewód kabla jest za krótki aby sięgał do komputerów stacjonarnych i był wygodny w użytkowaniu. długość przewodu to około 1 m. Myszka jest optyczna i działa na laserze bardzo dobrze.

Nie ma błędów w jej nawigacji. Jej rozdzielczość to 800 dpi. Nie jest to duży zakres więc myszka nie jest bardzo precyzyjna. Cała jej konstrukcja jest dobrze leżąca w dłoni i przyjemna w dotyku. Górne poszycie myszki jest lekko gumowane.

Posiada ona standardowe dwa klawisze lewy i prawy oraz rolkę przewijającą wraz z trzecim klawiszem funkcyjnym. Bęben nawijający kabel myszki trzyma bardzo dobrze i działa poprawnie w regelacji długości kabla.

Obudowa myszki jest średnio trwała, jej zaczepy zamykające są dość słabe – myszka podczas twardego upadku w niewielkiej wysokości może rozpaść się. Jednakże po ponownym złożeniu obudowy nadal działa bardzo dobrze.

Opinia: Myszkę Technika TKMM109  można polecić, mimo że nie posiada w sobie żadnych bardzo nowoczesnych rozwiązań to działa ona prawidłowo i nie jest to drogi produkt. Może z czasem pojawić się w niej problem z rolką – która będzie błędnie interpretowała obrót. Zapraszamy do przeczytania kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *