Nafta kosmetyczna z biopierwiastkami – Anna

Nafta AnnaNafta kosmetyczna z biopierwiastkami firmy Anna jest przeznaczona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Najlepiej jednak sprawdza się przy włosach suchych, łamliwych, zniszczonych i puszących się.

Nafta do włosów marki Anna zostaje pozyskiwana z czystych ekologicznie terenów górskich, a dokładnie z Karpat. Po wielokrotnej destylacji wykorzystuje się ją jako produkt pielęgnujący włosy do stosowania zewnętrznego. Jest ona czysta bez dodatków lub wzbogacona o inne składniki takie jak: witamina A+E, olej rycynowy, sok z pokrzywy czy aloes.

Naftę kosmetyczną należy uznać za doskonały, naturalny środek odżywiający włosy, oraz leczący dolegliwości skórne głowy, głównie wypadanie włosów i łupież. Według zaleceń producenta naftę z biopierwiastkami można użyć w różny sposób: poprzez natarcie włosów samą naftą na dziesięć minut przed umyciem lub też wymieszanie jej z żółtkiem i nałożenie powstałej papki na włosy w formie maseczki (nafta stanowi doskonałą bazę także do innych masek). Po dziesięciu minutach należy dokładnie włosy umyć szamponem.

Przy maseczkach warto owinąć włosy folią i nałożyć czapkę dla wzmocnienia działania. Produkt nakładamy na całą długość włosów. Można go wetrzeć także w skórę głowy, lecz u osób wrażliwych może wywołać podrażnienie, zaczerwienienie i swędzenie skóry – co producent ujął w etykiecie butelki.

Najlepiej stosować naftę raz do dwóch razy w ciągu tygodnia. Przy częstszym używaniu może powodować wysuszenie włosów. Biopierwiastki w jakie jest wzbogacona nafta działają biostymulująco – wnikają w głąb cebulek, tym samym je wzmacniając i odżywiając.

Działając na same cebulki nafta z biopierwiastkami zapobiega wypadaniu włosów. Efektem stosowania nafty kosmetycznej są błyszczące, miękkie i mocne włosy. Włosy mniej wypadają, wyglądają zdrowiej – przy regularnym stosowaniu ich kondycja ulega dużej poprawie.

Zdecydowanie łatwiej się rozczesują i układają. Struktura włosa po niej będzie wzmocniona, dzięki czemu zmniejsza się ich łamliwość.

Są także opinie, że nafta przyspiesza porost włosów, więc jest to indywidualna sprawa. Natomiast przy włosach kręconych podkreśla skręt. Pojemność buteleczki jest optymalna – 160 ml, a sam produkt bardzo wydajny.

Preparat ten ma zapach dość charakterystyczny, niektórym osobom może nie odpowiadać. Produkt ten jest warty wypróbowania i polecenia. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *