Najdziwniejsze aplikacje na telefon

Aplikacje na smartfonaPrzedstawiamy tym razem 4 najdziwniejsze aplikacje na telefon typu smartfon jakie zostały odnalezione w ostatnim czasie.

Pierwszą z nich jest aplikacja jaka pokazuje jakąś losową datę śmierci użytkownika telefonu oraz jakiś wylosowany powód zejścia z tego świata.

Jest to dziwna aplikacja jaką trudno ocenić pod względem ciekawości a tym bardziej przydatności – nie zmienia to faktu, że tego typu aplikacje i strony silnie się reklamują w sieci – bez obaw to raczej co pokazują jest wyssane z palca.

Kolejna aplikacja to coś co zmienia nasz wizerunek na bazie dołączonych zdjęć w telefonie. Działa to w trybie aktywnym przez co można zmienić własny wygląd online rozmawiając z kimś przez telefon wykorzystując kamerę. Dodatek ten działa bardzo poprawnie i na pewno sprawi wiele radości na spory kawałek czasu. Na pewno warto się nią zainteresować.

Kolejna to taka jaka pokaże po zeskanowaniu palca jakie ma się obecnie na sobie majtki pod względem koloru – to jak widać bardzo dziwny dodatek do telefonu, jakiemu trudno przypisać jakieś zastosowanie praktyczne. Nie mniej jednak warto przetestować czy faktycznie coś potrafi ona zgadnąć.

Ostatnia to sprawdzanie słodkości użytkownika na bazie fotki. Ogólnie kolejna aplikacja jaka ma pochłaniać czas i mało co wnosi, ale można czasami się pośmiać z jej zabawnych tekstów po analizie twarzy.

Jeśli znacie sami jakieś przedziwne aplikacje na smartfona do polecania napiszcie o nich w komentarzu.

Jeden komentarz

  1. Serif pisze:

    Powstaje tyle aplikacji, że już ich ilość przekracza kilka milionów. Do samych gazetek jest kilkadziesiąt tysięcy oczywiście w różnych językach. Dlatego najlepiej mieć tylko takie, które się potrzebuje. To znacznie ułatwia pracę i nie marnuje czasu ba pierdoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *