Najlepsze aplikacje do odchudzania na telefon – 100% Bezpłatne

Aplikacje do odchudzania nadwagiAplikacje do odchudzenia na telefon mogą być bardzo skuteczne i pomocne w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Jest wiele różnych metod na odchudzanie, a tym temacie poznacie najciekawsze i najbardziej skuteczne z wykorzystaniem telefonu.

Aplikacje na telefon do odchudzania mogą bazować na 3 różnych płaszczyznach działania. Pierwszym są aplikacje wpływające na dietę – to co się zjada. Drugim wprowadzenia ciała w stan ketozy, czyli pomagające wprowadzać skuteczny przerywany post. Trzeci sposób to aplikacje motywujące do aktywności fizycznej. Każda z tych metod jest bardzo skuteczna.

Zdecydowanie najlepsze są trzy aplikacje. Aplikacje te bardzo szybko przynoszą rezultaty podczas ich użytkowania. Wszystkie wymienione są całkowicie bezpłatne.

„Accupedo+ pedometer – step counter” – to rozbudowany licznik kroków. Aplikacja ta będzie motywowała do większej aktywności fizycznej na bazie spacerów. Jest to jeden z najdokładniejszych liczników kroków na telefon (znacznie dokładniejszy niż te w zegarkach).

Aplikacja ta będzie pokazywała takie dane jak: ilość wykonanych kroków w ciągu dnia (miesiąca, roku, tygodnia, ogółem), a także przebyty dystans, spalone kalorie i prędkość z jaką się poruszało. Może także śledzić wagę użytkownika i wszystko to pokaże na pięknych wykresach oraz statystykach. Jest to bardzo dobra aplikacja i niesamowicie motywująca do aktywności.

„Przerywany post – główkowa” – to aplikacja, która jest jedną z najwyżej ocenianych do pomocy w odchudzaniu. Polega na planowaniu czasu przeznaczonego na jedzenie. Wprowadza więc odpowiednie godziny na pożywienie oraz te, w jakich nie wolno nam niczego jeść.

Aplikacja jest bardzo skuteczna – nie zmusza od diet, ani większej aktywności. Dzięki niej skutecznie się odchudza poprzez planowanie czasu przeznaczonego na jedzenie. Także motywuje do wprowadzenie w sowim życiu krótkich lub dłuższych postów. To nie tylko odchudza, ale także odmładza biologicznie organizm. Jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu i mogę samodzielnie także potwierdzić jej rezultaty. Jeśli naprawdę chce się odchudzić, to aplikacja o nazwie „przerywany post – głodówka” jest praktycznie niezbędna.

Następnie zdecydowanie wartymi uwagi są dwie aplikacje. Obydwie są bardzo podobne i jedna jest przeznaczona dla mężczyzn a druga dla kobiet. Aplikacje te nazywają się „Odchudzanie dla mężczyzn” lub po prostu „Odchudzanie dla kobiet”. Obydwie aplikacje to zestawy ćwiczeń w domu. Do ćwiczeń, które prezentują nie trzeba żadnych narzędzi ani urządzeń. Ćwiczenia wykonuje się w domu.

Ćwiczenia są łatwe i trwają kilkanaście minut. Także mogę potwierdzić ich skuteczność. Pozwolą nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale także rozruszać ciało i nadać mu kondycji fizycznej. Aplikacje te pokazują jakie ćwiczenia mamy wykonywać oraz ile powtórzeń lub przez jaki czas. Ćwiczenia te są dość intensywne, ale trwają bardzo krótko. Samoczynnie ciało przechodzi w tryb spalania tłuszczu, nawet gdy się już nie ćwiczy.

Wszystkie te aplikacje naprawdę działają. Aby przynosiły efekty w odchudzaniu, jednak należy z nich korzystać systematycznie. Zdecydowanie polecamy każdą z nich. Efekty utraty wagi pojawiają się już po pierwszym tygodniu od ich używania. Im dłużej będziemy z nich korzystać, tym szybciej zaczniemy tracić nadwagę. Zapraszamy do kolejnych tematów w serwisie oraz komentarzy.

3 komentarze

  1. AnnaB pisze:

    Doskonały temat. Na pewno wybiorę sobie jakieś aplikacje aby się odchudzić. Obecnie walczę z lekką nadwagą. Mam zamiar pozbyć się około 10 kg. Bardzo mnie zaciekawiła ta apka o poście. To wygląda bardzo interesująco. Ją wypróbuję w pierwszej kolejności.

  2. Izka pisze:

    Ja zrzucałam kilogramy za sprawą tej “odchudzanie dla kobiet”. To faktycznie działa ale nie tak szybko jak by się oczekiwało. Codziennie ćwiczenia ujędrniły moje ciało i powoli traciło wagę ale raczej w powolnych gramach. Ale ciało faktycznie znacznie lepiej zaczęło wyglądać stosując te rozwiązania.

  3. Soniak pisze:

    Bardzo mi pomaga ta darmowa aplikacja z postem. Stosuję ją od ponad 20 dni i faktycznie przynosi efekty. Spadła mi zauważalnie waga a nawet więcej mam siły na działanie. Bardzo dobrze, że zaprezentowaliście tą aplikacje do odchudzania. MI pomogła już zrzucić prawie dwa kilkogramy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *