Najlepsze iPhony od Apple

Smartfon iphoneFirma Apple specjalizuje się między innymi w tworzeniu popularnej (szczególnie za granicą) linii telefonów typu IPhone. Wszystkie tego typu urządzenia działają na tym samym systemie autorskim jakim jest iOS.

Standardowo tak jak wszystkie telefony typu smartfon potrafi on nie tylko dzwonić ale być i przeglądarką internetu oraz mikro komputerem.

Telefony IPhony od firmy Apple mimo dużej popularności budzą także gigantyczne kontrowersje dotyczące dodatkowych opłat za transmisje czy szczególnie dodatkowe aktualizacje oprogramowania urządzeń. Urządzenia te opierają się w całości na autorskich rozwiązaniach począwszy od systemy do podzespołów z jakich się one składają.

Drugą rzeczą jest fakt, że wiele osób jakie kupiło to urządzenie szybko przestała je lubić a nawet przestrzega przed ich wyborem a widać wiele takich opinii w sieci na różnych stronach.

IPhony od Apple to urządzenia jak wcześniej wspomnieliśmy szczególnie popularne za granicą a najbardziej tam gdzie jest pochodzenie firmy czyli Stany Zjednoczone. Urządzenia ich często mają broszę przy sprzedaży z informacją – że są to najprostsze systemy w nawigacji – ale czy w życiu chodzi o to, aby używać wszystkiego co jest najprostsze i nie rozwija samodzielnego myślenia, aby coraz bardziej posługiwać się tylko obrazkami a potem nie rozumiejąc nawet ich znaczenia przechodzić na autopilota jaki będzie decydował sam za nas.

Co do rozpoznawalności marki Iphone od Apple to została przeprowadzona prosta sonda uliczna. Pokazano jedno urządzenie tej firmy leżące miedzy innymi markami smartfonów. Praktycznie żadne osoby nie wiedziały czy Iphone pochodzi od ugryzionego jabłka czyli apple, czy może produkują je też inne firmy.

Sonda wcale nie była taka oczywista, gdyż autor sugerował odpowiedzi że każdy z telefonów jakie pokazywał to jakiś model Iphona. W zasadzie nikt nie rozpoznał że jest to tylko jedno urządzenie. Co do wyboru pod względem wizualnym także nie cieszył się on większymi względami niż pozostałe urządzenia.

Naszym zdaniem na pytanie czy warto wybrać Iphona warto poczytać opinie innych osób jakie je posiadają a najlepiej opinie osób znajomych. Powód jest prosty – pozytywne opinie mogą też wykupować producenci danych marek, co też często ma miejsce a są tworzone przez tak zwanych ludzi mrówki.

Dlatego warto wyciągać średnią z opinii a najbardziej ufać tylko znajomym. Naszym zdaniem warto to przemyśleć. Tak czy inaczej co do sondy – faktycznie najlepsze Iphony produkuje Apple, gdyż tylko ta firma je produkuje. Zapraszamy do wyrażenia własnej opinii co o nich sądzicie oraz kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.