Najlepszy program do słuchania muzyki Aimp- Opinia

Do słuchania muzykiProgram do odtwarzania plików muzycznych Aimp jest to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji multimedialnych. Dzięki niej można słuchać wszelkich formatów muzyki w bardzo dobrej jakości dźwięku.

Aimp to najnowocześniejszy a zarazem najlepiej rozwiązany odtwarzacz muzyki na komputer oraz smartfona. Jego jedynym realnym konkurentem był program Winamp. Jednakże Aimp jest naszym zdaniem znacznie lepszy i prostszy w użytkowaniu.

Odtwarzacz muzyki Aimp posiada w sobie ogromną ilość opcji i bardzo nowoczesne rozwiązania sterowania programem. Zdecydowanie jest to najlepsza aplikacja zarówno do segregowania własnych utworów jak i ich odsłuchiwania.

Posiada listy utworów, zakładki list, statystyki słuchania, miksery, ustawienia przezroczystości okna, zliczanie wagi plików i folderów itd. Jest to program który posiada ogromną ilość unikalnych rozwiązań nie stosowanych nigdzie indziej.

Posiada on wszystko to co konkurencja oraz znacznie więcej świetnych rozwiązań. Korzystanie z programy Aimp jest samą przyjemnością. System wizualizacji i doboru wyglądu graficznego programu pozwala dopasować go do własnych upodobań.

Program do słuchania muzyki Aimp to naszym zdaniem obecnie najlepszy odtwarzacz muzyki na komputer dostępny do pobrania w sieci. Program jest całkowicie bezpłatny i posiada częste aktualizacje. Program ma bardzo dobrą polską wersje językową.

Bardzo ważną jego cechą jest możliwość korzystania z niego na dowolnym urządzeniu nie tylko komputerach ale też i smartfonach. Listy są zapisywane w ostatnim miejscu odtwarzania utworów. Można więc kontynuować słuchanie książek w postaci audio od miejsca ich ostatniego skończenia.

Aimp jest bardzo dobrym rozwiązaniem i polecamy go wszystkim osobą słuchającym muzyki na własnym komputerze. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

4 komentarze

 1. Fan muzyki pisze:

  AIMP jest najlepszym programem do muzyki na komputer i telefon. Ba powiem więcej, jest najlepszym programem do słuchania audiobooków na telefonie. Nie sądzę aby kiedyś ktoś wymyślił jeszcze lepszy program o tak doskonale przemyślanych rozwiązaniach.

 2. Szostek42 pisze:

  Potwierdzam, to najlepszy program do muzyki i jej odtwarzania. Winamp przespał czas rozwoju, a kiedyś to on był na topie. Jednak w AIMP brakuje mi jednego. Chodzi o wbudowane internetowe stacje radiowe. Bardzo by się przydały. VLC posiada coś takiego, ale do pięt nie dorasta od strony muzyki aimp-owi.

 3. JJJJR pisze:

  Wg mnie AIMP ma bardziej metaliczne, nienaturalne brzmienie w stosunku do Winampa. Czasem uszy bolą…

 4. Artur pisze:

  Guzik prawda – popsuło się pobieranie Aimpa – przekierowuje na jakieś gówniane, niezabezpieczone strony – NIE polecam pobierać – wyskakuje komunikat (antywirus Eset Internet Security) o jakiejś niepożądanej aplikacji… Zróbcie coś z tym, bo to naprawdę był SUPER program i używałem go przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *