Napój Hoop Cola – Opinia i Test

Picie Hoop ColaHoop Cola to dość popularny napój, jaki można nabyć w różnych opakowaniach i objętościach. Jest on często upodabniany do tańszej Coli orginal z tego powodu, że producent obu napojów jest ten sam.

Smakowo wypada on całkiem nieźle, można powiedzieć, że to lepszy gatunek tego typu napojów – niestety także niedostępny w szklanych butelkach.

Skład hoop cola: woda, cukier, syrop glukozowo fruktozowy (odpowiadający za otyłość i inne schorzenia), dwutlenek węgla, barwnik karmel amoniakalno – siarczynowy (szkodliwy dla zdrowia, wątroby i nerek), regulator kwasowości kwas fosforowy (szkodliwy występuje normalnie jako trucizna w przemyśle do odrdzewiania), aromaty – nie określono jakie oraz kofeina.

Jak widać i co także jest typowe skład tego produktu nie jest za dobry pod względem zdrowia.

Wartość odżywcza w 100 mililitrach produktu: 44 kalorie, białko 0,1 g, węglowodany 11 g w tym całość to cukry, Tłuszcz 0,1 g w tym wszystko to kwasy tłuszczowe nasycone. Jak widać pod względem odżywczym jest to napój jałowy dla zdrowia i nie wnosi nic przydatnego sam w sobie.

Cenowo napój Hoop cola wychodzi w klasie średniej. Naszym zdaniem jest to produkt pod względem zdrowia nieprzydatny, można go od czasu do czasu wypić bez obaw o zdrowie, jednakże nie powinno się spożywać tego typu napojów często ani cyklicznie.

Warto także porównać jego smak z wspomnianym wcześniej tańszym odpowiednikiem o określić samemu, który się bardziej opłaca.

Hoop cola to bez wątpienia jedna z lepiej rozpoznawalnych marek tego typu picia, co nie zmienia jednak faktu, że napoje colowe mogą być szkodliwe dla zdrowia, jeśli są spożywane zbyt często. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *