Napój Tymbark owoce świata o smaku Mango – Opinia

Tymbark owoce świataNapój wieloowocowy firmy Tymbark z określeniem na butelce Mango owoce świata to produkt warty ocenienia. Napój jest w szklanych butelkach 250 mililitrowych, zamykanych aluminiową zakrętką. Przezroczysta nalepka pozwala widzieć kupowany napój.

W wyglądzie jest on barwy pomarańczowo żółtej o dość ładnym kolorze. W zapachu napój tymbark jest przyjemny a w smaku całkiem dobry, lecz zbyt mocno słodzony. W składzie niestety nie ma dobrych elementów.

Skład Tymbark Mango owoce świata: woda, soki z zagęszczonych soków i przeciery z mango 10%, jabłek 9%, pomarańczy 3%, cytryny 2%, cukier – więc jest go bardzo dużo skoro już znajduje się na 3 pozycji oraz syrop glukozowo – fruktozowy (składnik wpływający bardzo niekorzystnie na zdrowie – szczególnie na otyłość umiejscowioną na brzuchu) – możne występować cukier i wspomniany syrop jednocześnie lub z osobna. Przeciwutleniacz – kwas askorbinowy, barwnik w postaci karotenów oraz aromat.

Skład Tymbarka Mango wskazuje że jest to produkt niskiej jakości – po co do soku barwniki i aromaty – bo bez nich były to niedobry trunek. Tak samo szkodliwy składnik glukozowo – fruktozowy oraz bardzo duża ilość cukru, zdecydowanie za duża.

Wartość odżywcza napoju w 100 mililitrach to: wartość energetyczna 52 kcal, białko 0,1 g, węglowodany aż 12,8 g, tłuszcz 0,1 g. A więc także nie ma tutaj żadnej rewelacji i wielkiej przydatności dla organizmu pod względem zdrowia.

Naszym zdaniem napój Tymbark owoce świata a dokładnie Mango nie jest warty polecenia i próbowania – jednak jego składniki nie zachęcają do nabywania tego towaru.

Napój podczas picia czuje się że jest bardzo przesłodzony, cukier wzmaga łaknienie, przez co nie zaspokoi te picie pragnienia. Składniki wskazują na produkt marnej jakości więc także nie warto za niego płacić dość sporej gotówki – nie wszystko to co reklamowane jest dobre i tak naszym zdaniem jest w tym przypadku. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.