Odkurzacz Electrolux Ergo Easy ZTF 7650 – Opinia

Odkurzacz Ergo EasyOdkurzacz firmy Elektrolux o modelu Ergo Easy ZTF 7650 jest ciekawym produktem, pomagającym zachować czystość w domu.

Odkurzacz ten posiada w sobie nowoczesne rozwiązania, które zapewniają jego bardzo dobre rezultaty podczas używania tego sprzętu.

Posiada w sobie płynną regulację mocy pracy silnika. Jest to bardzo ważna cecha, dzięki niej możemy sami ustawić jak mocno ma pracować ssanie w urządzeniu. Ustawienie pełnej mocy robi bardzo dobre wrażenie, odkurzacz ma bardzo mocne ssanie przez głowicę, co zapewnia dokładne czyszczenie powierzchni na jakich pracuje.

Jest on wykonany w technologi bezworkowej – posiada w sobie pojemnik na nieczystości wraz z filtrem. Zasilaniem urządzenia jest zwykłe podłączenie do gniazdka elektrycznego na standardową wtyczkę. Posiada on filtr zasysanego powietrza co znacznie wzmacnia jego funkcjonalność. Długość przewodu zasilającego mierzy około 4,5 metra długości – jest ona teoretycznie wystarczająca do każdego typu mieszkań.

Wspomniany przewód można zwijać do wewnątrz odkurzacza – do czego służy specjalny klawisz funkcyjny. Całość ma maksymalną moc aż 2100 Watów. Jest to na tyle duża siła, że skutecznie pozwala oczyścić praktycznie każdą powierzchnię – w tym gęste dywany.

Rura urządzenia jest teleskopowa – pozwala na dostosowanie wymaganej długości. Głośność z jaką pracuje równa się średnio 85 dB – więc jest to urządzenie o średniej głośności pracy. Urządzenie waży około 6,8 kilograma – jest to standardowa waga tego typu produktów. Odkurzacz posiada w sobie wbudowany filtr HEPA węglanowy – zapobiega zapachom oraz pyleniu – jest to bardzo dobre rozwiązanie dla alergików.

Zasięg pracy to około 7,5 metra. W dużych mieszkaniach będzie trzeba przpinać urządzenie do kontaktów lub stosować przedłużacz zasilający. Głowica szczotki jaka jest w zestawie mogła by być zdecydowanie lepsza. Jest ona mało skuteczna i nie ma w sobie dobrych rozwiązań czeszących dywan. Lepiej zastosować mniejszą głowicę, która będzie dzięki temu miała mocniejsze ssanie, dobrze gdy posiada ona w sobie także włosie czyszczące dywany.

Odkurzacz Electrolux Ergo Easy ZTF 7650 jest zdecydowanie dobrym i bardzo mało awaryjnym sprzętem. Co więcej jego siła pracy jest bardzo przyzwoita. System bezworkowy także zapewnia większy komfort używania, co także jest istotne. Pojemnik z odpadkami czyści się bardzo prosto. C

ena urządzenia jest także atrakcyjna względem jakości. Zdecydowanie można polecić ten produkt. Zapraszamy do przeczytania kolejnych opinii.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: